Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb elmenni egy...

Melyik a jobb elmenni egy munkaugyi kozpontos tanfolyamra vagy elmenni dolgozni egy gyarba betanitott munkasnak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 14:03
 1/6 anonim válasza:
100%
A tanfolyamnak meg mindig tobb ertelme van. Az lenne a legjobb, ha tudnal talalni valami kelendobb kepzest, ahova el tudnal jarni munka mellett vagy tavoktatasban. Az nagyon eloremutato lenne
2017. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi központos tanfolyam. A gyári munka megvár.
2017. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Na figyu má nem te vagy az a jóember aki naponta kiír 3 munkaügyi központos kérdést?


Ilyen olyan tanfolyam meg a munkaügyi központ.


Na figyelj má a munkaügyi központot szerintem úgy kerüld el mint Csernobilt barátom, mert tönkre fog menni az idegrendszered, sok értelme meg nincsen, a rossz kocsmát is kerülni kell.

2017. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt dolgom a munkaügyi központtal, először akkor mikor elkezdtem állást keresni, már úgy értem az első alkalommal.


Na utána meg akkor amikor már letudtam pár munkahelyet, és megszünt egy állásom, és munkát kerestem.


Na mindegy az volt a vicc a 2. alkalommal hogy odamegyek a csajhoz, kérdi mi a végzettségem egyébként, egy papírra kellett regisztrálni, beírom: egyetem, mérnök. Ez a végzettségem, a csak halál sápadt lett.


Na erre megyek vissza hogy megállapítsák az összeget amit 3 hónapig kapok, erre megjelent 2 rendőr.


Na én ebben úgy látom az összefüggést, hogy Orbánék is hangoztatják hogy 20.000 informatikus kell, stb. Na erre én meg odamentem a munkaügyi központhoz, ilyen végzettséggel, mondaniuk kellett volna valamit, azt nyögni nem tudtak, mondom mikor visszamentem "már jött a TEK".


Nagy vicc volt.

2017. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmehetsz tanfolyamra, csak akkor kb nulla bevételed lesz. Ha nem egyedül élsz oké, de ha kell a pénz, felejtős
2017. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cirmos62 válasza:
75%
A munkaügyi központ által szervezett ingyenes tanfolyam alatt adják a közmunka bért és diák igazolványt is. Ha ezzel a tanfolyammal egy használható képesìtést, vagy nyelvvizsgát is adnak,akkor mindenképpen érdemes kihasználni.
2017. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!