Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek egy munkaügyi...

Felvettek egy munkaügyi központos képzésre és ha én leszek ott a legbutább akkor mi lesz velem? és ha nem tudom megtanulni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

Nem szabad ilyen pesszimistan hozzaallni

Hidd el nem lesz nehez. Ezeket a tanfolyamok nem veszesek. En is voltam es a konyvet sem vettem elo. Ne izgulj! Ugyes leszel!

2017. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
okés, köszi.
2017. okt. 13. 19:25
 3/26 anonim ***** válasza:
54%

1-es téved. Persze vannak szakmák, ahol lóf***t nem kell tanulni, de én egy olyan képzésen vagyok, ahol 7 hónap alatt a szart is kitapossák az emberből, szerdán meg modulzáró három tárgyból, a képzés pedig augusztusban indult!!! Na, erre varrjon valaki gombot! Ja, és azt hozzátenném, hogy ha nem sikerül, akkor vissza kell csengetni a pénzt. Ilyen képzésre csak az menjen, akinek van előképzettsége az adott szakmából, akinek van rálátása a dologra vagy aki teljesen bele van b*zulva, különben a tanár szénné cikizi az illetőt (burkoltan célozgatva, nyugodt hangnemben, de higgyétek el, ez a legnagyobb pszichoterror, amit el lehet követni) vagy éppen a többiek röhögik ki a háta mögött vagy a szemébe, attól függően, hogy mi az intelligenciaszint. A munkaügyis képzés ráadásul szervezetlen szar, utazási támogatást pedig nem kapsz kombinálva (busz-vonat, pedig nekem az lett volna jó), így ha bejárós vagy, aki átszállással utazik, nem fogsz tudni tanulni, kivéve akkor, ha képes vagy a buszon elsajátítani az anyagot vagy ha az alvásidődből hajlandó vagy rááldozni. Itt az van amúgy, hogy a munkaügy és a suli jól összebeszélnek, hogy szépen elosztják a pénzt, a tanulók meg onnantól kezdve le vannak ejtve. Mondjuk szerencsére van három tanár, aki foglalkozik velünk, de rajtuk kívül a kutya sem, még a gyakorlati oktatásvezető sem. Vicc...


Összefoglalva, csak abban az esetben érdemes egy ilyen tanfolyamra menni, ha igazán ambíciózus, elkötelezett vagy a hivatás iránt, relatíve közel laksz, és pár hónapra meg tudsz elégedni a közmunkás minimálbérrel, a képzést otthagyni nem lehet, mivel szerződést írtál alá. Nem elvenni akarom a kedved, csak a jelenlegi tapasztalataimat írom le. Én nagyon megbántam, hogy belefogtam, többet soha ilyen munkaügyis cuccot. Ha van még kérdésed, írj privátot.


22/F

2017. okt. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te szerencsetlen vagy, nem biztos h o is. Egy ismerősöm sem.panaszkodott eddig.
2017. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen a jó édesanyád, te majom! Nálam jobbak, sőt, végzett rendszergazda és hálózatos osztálytársaim is vért hánynak, és nem 2-essel szerezték meg a szakmájukat. Erről ennyit. Te meg egy napig nem bírnád itt, szájhős.
2017. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem csodalom, hogy nem bírtad ilyen IQ-val. Szerintem en nem szidtam edesanyadat, de köszönöm szépen jól van :)
2017. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Ja amugy egyetemre jarok meló es kisgyerek mellett, de biztos nem bírnek egy sza..os okj-s tanfolyamot :D kerlek ne nevettess :D
2017. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hűha, itt valaki nagyon komplexusos... Figyelj, kislányom, az IQ-m 137, az tudtommal bőven átlag feletti. ;) Ja, nem, nem neten töltöttem ki, hanem a Mensa-tesztet írtam meg papíron. De az IQ nem minden, aranyom. Tudod, létezik olyan, hogy EQ, ami neked egyértelműen nincs. :( De inkább szánlak. :( Talán el kéne gondolkodnod a viselkedéseden, nem zörög a haraszt, ugyebár... Szerencsétlennek tituláltál, azt meg hadd ne tűrjem már szó nélkül, te kis flegma pitsa. Sajnálom szegény gyereket, hogy ilyen szar anyja van. Várj, hadd találjam ki, az apja lelépett, de nem mentél abortuszra, mert kellett a pluszpont a büfészakodra. Bírom, amikor a magadfajta élettelen szarok pattognak nekem, élőben meg a szemembe sem mertek nézni... :D
2017. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az, hogy egyetemre jársz, még nem ad intelligenciát, meg ma már minden hülyét felvesznek, szóval feleslegesen vered magad, csak egy ugrándozó maki benyomását kelted. :D Most komolyan, büszke vagy magadra? :D És ha már leállsz veszekedni egy ilyen ,,agyhalottal", mint én, akkor legalább Magyarország egyetlen pozitívumát, a nyelvet becsüld már meg, és használj ékezeteket.
2017. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Ezen a ,,szaros" OKJ-tanfolyamon egyetemi sebességgel vesszük a tananyagot, és 7 hónap alatt kell annyit megtanulnunk, mint egy egyetemistának 3 év alatt. Azért megnézném, hogy te hogyan csinálnád meg, nagyokos. Bocsi, elfelejtettem, hogy nagyobb az informatikai tudásod, mint egy hálózatosnak, szoftverfejlesztőnek, valamint egy rendszergazdának együttvéve... Te, figyelj má'! Ha ilyen cseszett jó vagy, segítsél már nekem grafikus alkalmazást készíteni! Még ki is fizetem!
2017. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!