Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetne így pénzt keresnem?

Lehetne így pénzt keresnem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és jelenleg esti tagozatra járok.

Pár napja szóltak, hogy mostantól nem dolgozhatok diákmunkásként mivel észrevették, hogy esti tagozatra váltottam.

Érdekelne, hogy van olyan munka ahol programok megírásával bíznak meg és kifizetnek?

Semmi papírom nincs arról, hogy tudok programozni viszont már 10-12 évesen nagyon érdekelt ez a terület és mára már nagyon értek hozzá (C++, C#, javascript stb.).

Webfejlesztést is szívesen vállalnék de nem tudom, hogy van-e ilyen hely ahol rám bíznának ilyen munkát és kapnék is érte fizetést.

Esetleg valaki ismer ilyen oldalt?



2017. okt. 17. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
papír nélkül, nem. Viszont mehetsz gyárba, ott is fizetnek.
2017. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg PHP-hez értesz?
2017. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 az lesz ha nem találok ilyen munkát


#2 Persze. PHP, jquery, html, css, javascript

viszont sajnos még a jquery-t csak tanulgatom

2017. okt. 17. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha bizniszelgetsz, pl hibás dolgokat veszel ingyen körül, javítva továbbadod (nyilván ha nem stabil a terv vele, akkor meg se veszed), vagy vállalsz döglött weboldal pofássá és használhatóvá tételét nyilván meglevő megoldást kicsit testreszabva, ha már vágod... :-)
2017. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan vállalatot ahol ezzel foglalkoznak. Mutasd meg a tudásod. Most én is eben vagyok. Még nem kerestem. Majd csak a következő projecktbe fognak bevonni. (Mivel az előző még fut.) Azért már fizetni is fognak.

Javascript, JQuery, Php (ami nekem új) C++, Html, Css...


Ilyen oldal nincs, de sok kis vállalkozás van. Nagy vállalkozások is vannak. Felesleges tanfolyamra menned ebben, egy nap alatt is annyit változik a technika.. Ha megvannak az alapjaid csak pénzkidobás.

19L

2017. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legtöbben papír nélkül csinálják. Mivel itt tényleg-tényleg nem a papír a fontos, hanem a tudás. Idióta egyes. :D
2017. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!