Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az átlagos dolgozó emberek...

Az átlagos dolgozó emberek miért tartják magukat annyira nagyra mert fillérekért robotolnak? És miért nézik le azokat, akik a saját lábukra akarnak állni és keményen dolgoznak azon hogy azt az életet éljék amit szeretnének?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ismét egy ostoba kérdés. Én nem tudom egyeseket honnan szalajtottak ...
2017. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért ostoba a kérdés hm??
2017. okt. 19. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes hozzászóló arra lapozza a véleményét, kedves kérdező, h a mindkét feltett kérdésedben van egy-egy XXL-es méretű buta sztereotípia, és a két mondatot közt nincs ok-okozati összefüggés.


Sztem fuss neki még egyszer a kérdéseidnek. Tudod, okos kérdés, okos válasz. Buta kérdés, leoltás. Ez a GYK.

2017. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés pontosan bocsesz?


Aki 100.000 nettót keres miért tartja magát sokra?


És ki néz le kit?

2017. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, erre válaszolni, csak komolyan venni nem szabad.

Robotolnak fillérekért, hogy adó formájában hozzájáruljanak a közpénz oly felhasználására, amelyből új stadion épül hazánkban, melyre a jövő nemzedéke méltán fog büszkén emlékezni a filléres munkaerőre, és ez ad majd erőt számukra is, hogy adójukkal a hazát szolgálják mindhalálig.


Nem nézzük le, aki a saját lábára állik, sőt. A vállalkozók kiszipolyozzák az embert, és valóban, egy jó vállalkozó élheti azt, amit szeretnének -keményen.

2017. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

én viszont sejtem, mire gondol a kérdező.


az átlag magyar proli úgy nőtt fel, h keményen robotolt kevés pénzért, anélkül h közben képezte volna magát vagy elgondolkodott volna.


nehezen értik meg,h a mai képzettebb nyelveket beszélő fiatalok ennél többre vágynak és azt sem fogják fel, h külföldön erre van is lehetőség.


röhejes, h vannak, akik arra büszkék, h keményen robotolnak kevés pénzért. de ezen sem kell csodálkozni, egy olyan országban élünk, h képesek birka emberek 50 km-re lévő munkahelyükre bebuszozni 20 évig.

2017. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
szerintwm az igenis felháborító, hogy egyesek youtubon összekunyerált pénzből élnek, amit buta tudatléan hülyegyerekek utalnak nekik, az ilyen zsozégenyók meg herbiretkek
2017. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!