Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szívatnál meg egy...

Hogyan szívatnál meg egy sunyi, "tégla" kollégát?

Figyelt kérdés
Mindenkivel jópofizik, de ez nem őszinte, és a főnökök felé nyal, pedig rájuk is teszi a megjegyzéseket a hátuk mögött, amikor olyan feladatot kap, ami nem tetszik neki, és többletmunkával jár számára. Senkinek sem könnyebb, csak ő még rá is tesz egy lapáttal.
2017. okt. 19. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én a magam dolgával foglalkozok, nem másokéval.
2017. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy első irja. A saját munkámat elvégzem, a többivel meg nem foglalkozok.

Ha semleges vagy vele, előbb-utóbb leszokik rólad.

Hidd el, sokkal rosszabbul fog neki esni ha nem törődsz vele, mintha utálnád vagy szivatnád.

2017. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen nálunk is. Reggel köszönök neki hogy "Helló.", délután szintén de akkor már rövidre fogom "Na csá.".
2017. okt. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszketopor
2017. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki egy kamerát elrejtve hozzád nem köthető helyre és vedd fel egy napját-szavait, aztán független gépről tedd fel a céges hálózatra-Őszinte dolgozó címmel:DDD


A lebuktatás a legnagyobb megalázás az ilyennek...vagy sose segíts-köszönj neki, ne is állj szóba vele és tegye mindenki ezt...kiközösítés.

2017. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy kárt okoz a többi kollégának, kirúgtak már embereket miatta, akiknek a munkájával egyébként nem volt probléma, csak a vezetők valamiért az ő véleményét fontosabbnak tartják.
2017. okt. 21. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok lúd disznót győz.Érted.

Ha hatalmas probléma ez az ember nálatok, akkor egyik nap egy sarokba hívjátok és arcába vágjátok mindannyian, hogy egy gennyes sz@r és semmire sem tartjátok s áldja az eget, hogy eddig nem lett pofánverve istenesen.

Utána ott hagyjátok elmélkedni, nem kell pofázni hozzá s másnap kiderül felfogta e.

Kirúgatni mindenkit nem tud, annyira senki sem tud sigget nyalni.

Ha felfogta, hogy ő is kaphat "tört" hátába, akkor normális lesz.Ha nem, ennél többet nem tehettek törvényesen.Ne szóljatok hozzá vagy keressetek másik melót...

2017. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintha a kolléganőmről írtál volna... Dettó ugyanez, csak őt még sokan kedvelik is, mert annyira mézes-mázos, miközben meg, amint kifordult a másik az ajtón már beszéli is ki undorító módon. És úgy néz ki ezt más rajtam kívül még nem nagyon vette észre.

Sajnos mivel én kiszúrtam, hogy milyen ember és ennek megfelelően is viselkedtem vele, ő is kiszúrt magának, mindent elkövetett, hogy megalázzon, hibát találjon a munkámban. És én idióta nem szóltam senkinek, de ő megtette helyettem (csak nyilván a hazugságot) és én lettem lecseszve és nem vagyok biztos benne, hogy mem tervezik az elbocsátásom.

Ha visszamehetnék az időben, én szólnék előbb és felvenném a telefonomra miket mond, nem érdekelne, hogy azt nem lehetne hivatalosan megtenni. Miután meghallgatták volna a többiek, úgyis őt küldték volna el.

Talán még meg is fogom tenni, pláne ha emiatt a főnököm tervezgeti, hogy mit csináljon velem.

2017. okt. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!