Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi kell ahhoz, hogy lottózói...

Mi kell ahhoz, hogy lottózói eladóként dolgozhasson egy ember?

Figyelt kérdés
A szerencsejátékok érdekelnek, ezt szívesen csinálnám. Kb. mennyit lehet vele keresni?
2017. okt. 20. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Eladói végzettség, szerencsejáték gépkezelői papír, bizonyítvány mindenképpen ! Ha jól tudom, úgy 50-60 ezer egy ilyen tanfolyam.
2017. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eladói végzettség miért kellene?

És mennyit lehet keresni ezzel?

2017. okt. 20. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem túl friss a kérdés, de hátha még olvasod...

Eladói végzettség azért kellhet (bár nekem nem kellett, de az rég volt), mert alapból eladói tevékenységet végzel egy lottózóban, ill. 99%, hogy mást is árulni fogsz; üdítő, szeszesital, kávé, újság, esetleg cigi (ha trafikos lottózóba mész).

A kereseti lehetőség 80ezertől (kisbolt, egyéni vállalkozó főnökkel) 180ezerig is mehet (ha a Szerencsejáték Zrt. alkalmaz).

Én a helyedben a Szerencsejáték Zrt. honlapján kezdeném az informálódást, és persze oda akarnék bekerülni.

2017. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!