Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lassú emberek megtalálhatják...

Lassú emberek megtalálhatják maguknak a megfelelő munkahelyet vagy örökké azt kell hallgatni hogy hogy milyen lassú?

Figyelt kérdés
Mostani munkahelyem olyan hogy órabérbe vagyunk ezért nem kéne sietni ugyebár.na persze hogy nem igaz.itt is b*aszogatnak állandóan hogy igyekezzek már mert ők haza akarnak menni még.de ez olyan hely hogy 2 műszak van de nekem csak délutánra kell mennem.a banda banda egyik fele reggel 6 ra megy és addig nem mehetnek haza amig nem csinálták meg ezt meg azt és az ilyen 16 órát jelent.Megjegyzem ez egy raktár ahol zöldség és hús pakolás megy.Mindig kapom hogy siessek,gyorsuljak stb.

2017. okt. 22. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A közszféra pont a lassú embereknek való.
2017. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagy ott?

Lehet hogy kell egy kis idő mire belejössz. Régen mikor gyorsétteremben dolgoztam (ha egy lehetőséged van inkább máshova menj) én is piszkálva voltam hogy lassú vagyok. Eltelt fél év, belejöttem és 3 ember munkáját gyorsabban végeztem mint más a sajátját. No nem mert annyira élveztem, hanem mert 15 fős konyhára voltunk 5-en max.

2017. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyok ott de már 1 hónap után áthelyeztek.ugyanazon a helyen vagyok csak nema zöldségen hanem a szomszédba a húsnál.
2017. okt. 23. 00:13
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem te vagy a lassú, hanem ez az idióta világ kapkod. És az a majom, aki a közszférás ,,poént" sütötte el az első kommentben, lehúzhatja magát a WC-n.
2017. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a lassúaknak nem jó másokkal együtt dolgozni, mert a többieknek kell elvégezniük az ő munkáját is különben nem lesznek kész. És azért mindenki megharagszik rá. Magányos őrző-védő munkát kellene vállalnod vagy portásit.
2019. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a gáz?

Hogy a cégek csak a gyorsaságra adnak.


Voltam raktározni sokáig.

A lecsippantott termékek száma után kaptunk bónusz. A pontosság miatt pedig dicséretet vagy szóbeli figyelmeztetést.


Szóval egy 50% pontossággal 2500 csippantás jobb volt anyagilag mint 2000 csippantás 95%-os pontossággal. Akkor is ha elöbbit sok esetben másnak újra le kellett dolgoznia. Kollegák les zarták hogy kétszer dolgozunk, menedzsment arra ment a számok jók legyenek, bónuszt így kaptuk jobban. Szóval tepert mindenki hogy magas darabszám legyen. A számok egekben, fordúltak a kamionok majd jöttek vissza, munka minősége a béka segge alatt volt. Mégis kaptuk a bónuszt. Fordítva mikor alig jött vissza termék meg a szankciókat kaptuk anyagilag.


Ha ez kell a multiknak. Ha 3-szor akarnak fizetni egy munkáért. Nekem mind1, sőt jobb is volt.

2019. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó igazat beszél, én is voltam olyan munkahelyen, hogy nem volt baj, ha 40% hibás, csak menjen gyorsan, gyorsan a meló. Aztán a szerencsétlen, akinek javítania kellett, egész éjjel nem aludt, hogy túlórában korrigálja azt a kupac ürüléket, amit kapott.
2019. okt. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!