Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy ezért nem...

Normális, hogy ezért nem engednek el partner cégek rendezvényeire?

Figyelt kérdés

Számtalan partner cég, beszállító rendez szakmai utakat, amiknek az új termékek bemutatása mellett általában nem titkolt szándéka, hogy a vendégek jól érezzék magukat, sokat emlegessék a néhány napos szakmai programot és ezzel a nevüket is. Ez nem titok, mindenki tudja, én még is nagyon szeretem ezeket a programokat (évi 2-3 adódik, ami nem olyan sok), ahogy mindenki más is, aki eljön.

Vezető beosztásban vagyok, de nekem is van főnököm, akitől kikérőt kell kérnem és ő is megbeszéli általában az ő főnökével, hogy mehetek-e. (Van mégegy kollégám hasonló beosztásban, aki ugyanannyi meghívást kap mint én, így általában kettőnk kimenője fölött döntenek.)

Úgyérzem magamat ilyenkor, mint valami kisgyerek, akit nem enged el az anyukája valahova. Nyilván munkaidőről van szó, így érthető, de hogy napokig tart egy ilyen döntés meghozatala, az poén... Felnőttek vagyunk, szakmai program, a beszállítók bemutatják a piac újdonságait, ergo nem is felesleges. Az már másodlagos, hogy baromi jó hangulatú szokott lenni ez általában.


Már másodszorra hallom azt, hogy azért nem engednek el szívesen, mert félnek, hogy fiatal mérnökökként túl jó kapcsolatokat építünk és ott hagyjuk a céget.

Mivel viszonylag biztos, nem pletyka fészek forrásból hallottam, ezért ezen komolyan elgondolkodtam és mérhetetlenül szánalmasnak érzem.


Nektek mi a véleményetek erről, mit szólnátok hozzá?



2017. okt. 25. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt cégemnél ugyanez ment. Csak a hülyék mehettek külsős cégekhez még reklamációk esetén is. Féltek, hogy lelépnek a normális emberek és többek között ezért is le is léptek.
2017. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!