Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügyi központos képzésen...

Munkaügyi központos képzésen az ilyen 30-40 éves emberek azok hogy élnek meg?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy kapunk 60 ezret minden hónapban és az ilyen 30-40 évesek akik már nem szülőkel élnek azok hogy élnek meg 60 ezer forintból? Mert ha én nem szülőkel élnék akkor én ennyiből egyedül éhen pusztulnék, ezeknek hogy elég a 60 ezer mindenre?? Mindig a tanfolyamon kell lenni szóval még csak maszekolni se tudnak max hétvégén, ki érti ezt?? Ráadásul mindenen röhögnek mindig jó a kedvük szóval tuti van pénzük de honnan?? Vagy lehet hogy ezek drogosok azért röhögnek mindenen?? De akkor miből veszik a drogot?

2017. okt. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Tapasztalatból mondom, hogy a túlnyomó többségük nem egyedül él, hanem élettárssal, házastárssal, családdal, ahol ha nehezen is, de megoldható az élet az ő keresete nélkül is. Nyilván azért van ott a többség, hogy ez változzon, tehát a helyzet nem fényes és irigylésreméltó.

Van köztük pár olyan, aki az átmeneti segély miatt jön, de abszolút nem érdekli a szakma, tanulni nem akar, dolgozni még kevésbé. Ők egyszerűen élnek bele a világba. Addig jó a kedvük, míg nem találják magukat az utcán, vagy nyugdíjas korukra egy fillér nélkül. Velük nem kell foglalkozni.


Amúgy annak is lehet jó a kedve, aki nehéz helyzetben van. Ha kevés a pénz, tilos nevetni, vagy mi?

2017. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor ilyen képzésen voltam, egy darab idősebb fickó volt, de ő is csak azért, mert az első szakmájához kapcsolódott az amit tanultunk. Azon kívül mindenki 30 alatti volt.
2017. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még hány munkaügyi központos tanfolyamos kérdésed lesz?
2017. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék milyen tanfolyam ez.
2017. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy egyedül vannak? A legtöbb embernek van élettársa vagy családtagja, aki támogatja, amikor éppen nem áll jól anyagilag. Ha nem így lenne már fél Magyarország éhen halt volna, mivel a minimálbér is csak havi 85 ezer forint, abból sem tudnál egyedül megélni és emberek százezrei dolgoznak ennyi pénzért napi 8 órában!
2017. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!