Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne ezt elfogadni,...

Hogyan lehetne ezt elfogadni, és túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Egy kollégám aki egyben nagyon jó barátom is lett a munkánk alatt, ma mondta el hogy két hete megpályázott egy pozíciót a multicég, szomszédos gyárában, és megkapta a lehetőséget, reméltem hogy még holnap jön dolgozni de már szabadnapot kapott hogy elintézhesse amit kell. Számomra nagyon rossz ezt tudomásul venni, de tisztában vagyok azzal hogy a munka az amiben sokszor nincs barátság, hisz mindenki pénzből él csak nem mindegy mennyiből. Nos, neki ez jelentős lépés elmondása szerint, a helyében én is így tettem volna.

De baráti szemszögből nézve nem tudok elvonatkoztatni rajta hogy az akivel együtt mentünk együtt jöttünk dolgozni most ez megszűnik, továbbá azt sem tudom hogyan tudom majd kezelni, ha valami mondandóm van már nem tudok oda menni hozzá.

Ráadásul más nincs a műszakban olyan akivel egy szinten tudnám említeni, meg is jegyezték "mi lesz veled majd?"

25F


2017. okt. 30. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Ha igaz volt a barátságotok, akkor az ezután is megmarad, csak ritkásabbak lesznek a találkozások. Fogd fel úgy, hogy ez egy remek lehetőség a fejlődésre - arra, hogy egyedül oldd meg és dolgozd fel a gondjaid, ne hozzá menj, és hogy jobban megismerd a többi munkatársad. Biztos, hogy nem mindegyikük kretén, és van még köztük pár jó fej.

És mondom, ha mély barátságotok volt, az ennyitől még nem fog elmúlni.

Kitartást az első pár héthez :)

2017. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!