Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 8 órában ha együtt...

Napi 8 órában ha együtt dolgozol valakivel aki "fúrós" azt hogyan kezelnéd? Van egy nő aki mindenkit fúr, de egyszerüen lehetetlen a leépítés, mert napi kapcsolatban kell vele dolgozni! Mit tennél?

Figyelt kérdés
állandóan piócáskodik, lejmol.Bármit amit mondasz akár jó akár rossz, ellened fordítja. Most azt csinálom enyhén beszólok, panaszkodok, hátha nem keresi a társaságom.Rám valamiért telepedik. Nem kedvel, de ilyen teher számomra ez a tapadás.Akit nem kedvel azzal kegyetlen.Másik kolléganőmmel megpróbálunk "túlélni".Légyszi adjatok tanácsot mivel lehet leépíteni mégis, hogy ne vegyen riválisnak minket?Nem akarunk munkahelyet váltani!!

2017. nov. 2. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig hosszú távon csak az a megoldás, hogy vagy ő megy, vagy te. Én is voltam ilyen helyzetben, léptem is, amint lett rá lehetőségem.
2017. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj mindenhol vannak ilyen emberek!
2017. nov. 2. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Erőt veszel magadon és elküldöd az anyjába, ha túlfeszíti a húrt. Vagy bármit mond az "és akkor mi van?" és társaival reagálsz.
2017. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
irjal pelda mondatokat
2017. nov. 2. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Üsd ki a g€cibe!
2017. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha többen is vagytok, akiket piszkál, akkor fogjatok össze, mondjátok meg neki, hogy állítsa le magát, mert ő fog rosszul járni, ti többen vagytok.
2017. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is volt egy ilyen... illetve van... én lefektettem, azóta velem nem szemétkedik semmit... csak néha repetát kér
2017. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, aki tenyérbemászó egyébként, de ügyeskedik. Én úgy döntöttem, hogy csak azért is rendes vagyok vele, de nyitva tartom a szemem és a fülem, nem olyan rutinos a munka világában, mint én. Nemrég volt egy rossz hetem, kicsit próbált is alám tenni, de nem jött össze, végül én jöttem ki jobban a dologból.
2017. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!