Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 150~160 ezer ft plusz 30 ezer...

150~160 ezer ft plusz 30 ezer ft cafeteria az jo 3 muszakra 2 szombat tuloraval? De vasarnap este 6kor kezdodik az ejszakas het? Amugy ezt megtehetik hogy,6tol dolgoztatassak az embert?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

elmegy.

Igen megtehetik.

2017. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a három műszak. Vasárnap kezdődik az éjszakai. Én elég kevésnek tartom. Nálunk egy összeszerelői munkával 250 nettó megvan, még az egyszerű szalagmunkás is 200-at keres ennyivel.
2017. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Merci? XD
2017. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta húzod így az igát? Amint tudsz, válts, hosszú távon kipurcansz. Munkaerő-közvetítő által dolgozol? Még a beledet is kidolgoztatják, mert megtehetik. Láttam embereket tönkremenni mind mentálisan, mind fizikailag. Én pl. 3-4 hónap alatt fogytam 20 kilót. Félmillió is kevés volna. Rabszolgamunka. Nekem muszáj volt csinálnom, mert kellett a pénz, de ha rám hallgatsz, elhúzol minél előbb.

12 órázni kemény fizikai munkával 3 műszakban, hétvégékkel hosszú távon szinte egyenlő az öngyilkossággal. Lehet lepontozni, de én belerokkantam szó szerint.

2017. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

A 3 műszak meg a 12 óra hogy jön ki?


Sok meló, de nem _nagyon_ rossz pénz. Én sokkal kevesebbet keresek szellemi munkával, aminek a végén szintén kipurcanok.

2017. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt nem igazán értem hogy ha este 6 kor kezdodik a muszak akkor 2 ig tart? 3 muszakban gondolom, 8 órában dolgozol . Mert ha igen akkor ez a pénz elmegy egynek . Azért az komoly hogy vasárnap kezdődik az éjszakás hét. de akkor milyen a munkarend? 6+2? vagy 5+2 ?
2017. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! Úgy, hogy éjjeles műszakra behívják 12 órázni. Este hattól reggel 6-ig.


Előző válaszolónak: úgy jön ki, hogy három műszak, plusz közben amikor a munkáltató úgy kívánja, akkor 12 óra. Nem folyamatos 12 órára gondoltam.


De hagyjuk is, mert csak felmegy a vérnyomásom. :)

2017. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!