Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaközvetítőn keresztül...

Munkaközvetítőn keresztül dolgoztam és volt egy kis nézeteltérés a felmondáskor, kértek egy hét felmondási időt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Próbaidő alatt ugye nincs felmondási idő, felhívtam a közvetítőt hétvégén, hogy nem akarnám folytatni ezt a munkát. Mondta, hogy egy hetet adjak nekik én mondtam, hogy ez próbaidő, a törvény szerint elvileg nem kellene. Közben dolga akadt, mondta majd visszahív. Erre utána ha hívtam, semmi, sms-re nem reagált, nem is tudtam, most mit tegyek. Vártam a kedvükért egy hetet, de nem voltam túl rózsás kedvemben, másik emberükkel beszéltem, hogy akkor jövőhéten péntek legyen az utolsó nap, bár nem így kellene. Azóta eltelt pár hónap, de most újra jelentkeznék náluk munkára. Vajon lehet esélyem, vagy egyből elutasítanának a történtek miatt? Holott nekem volt igazam az egészben és akkor még a közvetítő bunkózott velem..
2017. nov. 5. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A munkaügyi bíróságon tegyél feljelentést.
2017. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Vajon lehet esélyem, vagy egyből elutasítanának a történtek miatt?"


Hát mi ezt innen nem fogjuk tudni megmondani.


Talán próbáld ki, aztán majd kiderül.

2017. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!