Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Péntek délután a kollégám...

Péntek délután a kollégám ironikus megjegyzésekkel megleckéztetett. Hol a nyomtató lap?

Figyelt kérdés

Péntek délután a kollégám ironikus megjegyzésekkel megleckéztetett, mikor megkérdeztem tőle, hol a nyomtató lap. Mindenki nevetett.

Éreztem, ahogy kimegy a vér a fejemből. Nem tudtam válaszolni, csak néztem az arcát és visszhangzott a kacaja. Majd a főnök hivatott telefonon. "- A titkárnő önnél van? - Melyik hölgyet keresi uram? - Emese kisasszonyt. - Nincs. - Melyik titkárnő van önnél? - Egyik se. - Akkor, miért kérdezte, melyik? - Kiváncs voltam. - Csak, nem?"


Nagyon haragudtam magamra, nem tudtam mit mondani. Értelmes mondat, eszembe nem jutott.

Este tévét akartam nézni (mindig péntek van) de látogatóba jött feleségem barátnője. Nem mertem szólni a feleségemnek, hogy pont ma nekem alkalmatlan a vendég, és rettentően bosszankodtam a gyávaságom. Hogyan tudnám jobban érvényesíteni az akaratomat? Az este folyamán a nejem felfedezte, hogy a mosógép oldala összevan karcolva. Szombaton felhívtam az üzletet, és bejelentettem a kárt. Kellemetlenül éreztem magam, és a gyomrom egy kissé összeszorult. Ma délután összefutottam egy régi ismerőssel "egyre kevesebb a hajad" ez a tapintatlan megjegyzése elbizonytalanított. Nem tudtam higgadtan reagálni.


Történt veled egy nap ennyi szörnyűség? Hogyan tetted magad túl rajta?



2017. nov. 5. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitaláltam egy történetet és megírtam a GYK-re.
2017. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem most nem jön át ez a trauma...

A magam részéről örülök, ha nem küldenek el tucatszor a k. anyámba a munkahelyemen, vagy ha csak üvöltözésre kerül sor és nem fajul verekedésig, mivel nap végére sok ember szemében egy utolsó senkiházi szar ember vagyok, mert például nem adtam hitelt, vagy nem engedtem többet inni, vagy hazárdírozni, vagy egyszerűen csak rosszul néztem rá. Ja igen, pultos vagyok egy pesti sörözőben. És ez minden nap megy előröl, változó intenzitással.

Most akkor keseregjek?

Na szóval mindegy is, nem értem, hogy mi okozott benned ekkora törést...

2017. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Egyik bosszúság után jön a másik.
2017. nov. 5. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi? :D
2017. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon komolyan veszed a semmiségeket. próbálj ki valamilyen relaxációt.
2017. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 oké, köszi.
2017. nov. 5. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl komolyan veszed magad...
2017. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!