Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kezelni szépen az...

Hogy lehet kezelni szépen az idegesítő tudálékos stílusú kollégát?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hisztis, ne tudom szebben mondani..

Alapvetően jól kijövünk, de néha előtör belőle a hiszti, és van, hogy 20 mp alatt felmegy bennem a pumpa 1-1 beszólásán és fel tudnám rúgni.


Mint egy gyerek, pl egy jelentéktelen dolognál a veri a mellét, ha neki van igaza, hogy "én megmondtam"de ilyen fennhangon...- Holott senkit nem érdekel.

És ilyen apró beszólások. Amiben nem ért egyet is hangoztatja pl., hogy "ő ezzel nem ért egyet", és hozzátesz valami jelzőt, hogy ő mennyivel akármilyenebb, stb..


Nem azzal van a gond, hogy más véleményen van, hanem hogy ő szerinte csak az ő véleménye lehet helyes, aki másképp gondolja az téves.


Nincs vele bajom, de az ilyen megnyilvánulásai óóóriái unszimpátiát váltanak ki, sőt, tartok tőle, hogy el fog csattani egy ilyen hisztis beszólásnál hamarosan az agyam... Mostanában már nyeltem pár ilyet be, de ismerem a határaimat,. Szeretném hidegvérrel kezelni.


2017. nov. 13. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem épp elég jól kezeled, hogy "hidegvérrel" állsz hozzá. A bölcs hallgatásban, sokszor nagyobb erő és határozottság van, mint ha leállnál vele vitázni, esetleg pillanatnyi indulatból beszólnál neki olyat, amivel nagyon megsértenéd és magad is bánnád utána.

Talán még okosan annyit lehet tenni, hogy az adott szituációnak megfelelő témában visszakérdezni, pl. te sosem hibázol? stb.

2017. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajjaj, nem is tudom, mit lehetne neki mondani, de talán azt, hogy "Te biztosan tökéletesen értesz még a kvantumfizikához meg a szívsebészethez is" :D


Nonszensz, olyan nincs, hogy mindent tudunk, illetve, hogy mindent jól. Nekem is volt ilyennel dolgom, meg is lett az ára....

2017. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ellenkező nemű, akkpr meg kell dugni, az általában használ.
2017. nov. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két dudás egy csárdában nehezen fér meg :-)
2017. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Méreg a kávéjába, utána a kollégákkal ássátok el egy félreeső helyen.
2017. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!