Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnál úgy egy munkát, hogy?

Elvállalnál úgy egy munkát, hogy?

Figyelt kérdés
Megvan hozzá a képesítésed, de eddig nem azon a területen dolgoztál, így bele kellene tanulnod, és a személyiséged nem biztos, hogy jó hozzá. (kérdés)

2017. nov. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Elofordult. Annyira gyuloltem, nem is tartott, csak par honapig.
2017. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Pont ezzel próbálkozom most. Nem sikerült eddig a szakmámban elhelyezkedni, ezért elvállaltam más munkákat, ahova felvettek aktuálisan, de mindenképpen a tanult szakmámmal akarok foglalkozni, ezért próbálkozom. Nem érdekel az sem, ha újra be kell ülnöm az iskolapadba vagy egy rakás szakkönyvet fel kell vásárolnom, megtanulom, de nem azért szereztem diplomát, hogy legyen egy darab papírom. Ha csak a papír kellett volna, veszek egyet a piacon...
2017. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvállalnám a munkalehetőséget. Ha a főnök biztosít betanulási időt, nem egyből bedob a mélyvìzbe, akkor rendben. A szemėlyisėg az idővel változna szerintem, ha az ember elsajátìtja az adott területhez kapcsolodó tudnivalókat.
2017. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes ember mindenből tud tanulni és azt hasznosítani a jövőben.Ha meg nincs más, miért is ne?
2017. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!