Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ha szorongok az...

Mit tehetek ha szorongok az új munkahelyen mert leépültem agyilag a sok otthonülés miatt?

Figyelt kérdés

Új munkahelyet kezdtem es sajnos azelött otthon voltam több evig . Nagyon leépitett az otthonülés, hiaba kezdtem kipihentkent mert 2-3 óra utan a munkaban ereztem h szedulök , es mar az agyam nem tudja feldolgozni az infókat . Iskolaban dolgozom ezert fontos mindenre oda kell figyelni.

Szórakozott leszek olyankor es elöfordult h össze vissza nyitogatom az irodakat mert nem tudom hol a kabatom, ezt mas is latja ( igaz egy hete vagyok ott tehat új épulet ) vagy 3 kulönbözö irodaban hagytam a kabatom taskam stb. Nem jegyzem meg a kollegak nevet könnyen , félremondok szavakat , mar többször kinevettek es gyakran kerdik h " ezt most megjegyezted?" , " ezt biztos meg tudod oldani ?"

Mas is volt igy ? Úgy erzem h mar total lejarattam magam .....

Sajnos úgy érzem h szorongok es az neheziti a helyzetem es kimerit ....

Teljesitmenyszorongas



2017. nov. 17. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi van, hogy amit otthon ismersz, hogy mi hol van, azt a munkahelyeden nem. Az azért elég sok dolog lehet.
2017. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy pár hét múlva minden flottul fog menni, meg fogsz szokni mindent, és beletanulsz a dolgokba. Először minden nehéznek tűnik.
2017. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! Csak attól tartok h már lejárattam magam
2017. nov. 17. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi gáz eddig, meg tudják hogy új vagy. Még ha most pletykálnak is, akkor is minden csoda 3 napig tart.

Pár hét alatt bele fogsz jönni.

2017. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen ok nélkül is kikezdik az újakat, úgyhogy ezt ne vedd magadra.


Vegyél egy jegyzetfüzetet, és írd fel oda az infókat. Vagy inkább a telódba, az úgyis mindig nálad van, és azt még véletlenül sem láthatják meg.


Ne aggódj, bele fogsz jönni!

2017. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. nov. 18. 05:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt tudok veled érezni, mert hasonló cipőben járok. Annyi különbséggel, hogy az én emlékezőtehetségem egy korábbi betegségemnek köszönhetően ilyen. Lassan egy éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, de nekem is sokszor még meg kell kérdeznem, hogy esetleg mi hol van, vagy mit hogy kell csinálni. Amire általában azt a választ kapom, hogy dehát ezt már elmondtuk. És ez nekik természetes és nyilván hülyének néznek. Érthetően, nincs is ebből problémám, csak baromira öli az önbizalmam. Csak azt tudom javasolni, hogy tedd túl magad rajta és ne akarj annyira görcsösen megfelelni. Esetleg menj el dokihoz és kérj tőle tanácsot, hogy mit tehetnél. :) Vannak 'vitaminok' is, amik segíthetnek. Ha meg nagyon zavar a hozzáállásuk, még kezdhetsz 'új' életet valahol máshol. :)
2017. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne arra gondolj, hogy "lejárattad magad". Gondolj arra, hogy új helyen dolgozol, ők is voltak újak, ki gyorsabban, ki lassabban szokja meg a környezetét. Nekem is nehéz volt az új munkahelyemen, hónapokig nem találtam a helyem, ha vmi mellékes meló volt, akkor kizökkentem és nagyon össze kellett szednem magam, hogy felfogjam a mondandókat. Igaz, engem is úgy tartottak, hogy ez a kolléganő az, aki borzasztóan szórakozott. De vhogy megtartottak... Én sem értem, hogy miért.
2017. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz olvasok mindent jókat mondtok
2017. nov. 18. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajna így van ez, ha rohadt sokáig nem jártál melózni.

Nekem is sok év kimaradt. ( nem írom most le miért )

Azt is külön meg kell szokni, mikor kelj fel hogy elérd a buszodat. Persze előtte be kell rakni dolgokat a táskába. Pl valamilyen kaját, ha nem akarsz venni, és ráadásul bolt sincs...

Meg fogod szokni. Ne hogy megfutamodjál.

Régiek, mindig elfelejtjük, hogy milyen csetlő botló módba voltunk mi is kezdőként.

Sok sikert

2017. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!