Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek milyenek voltak az...

Nektek milyenek voltak az eddigi legdurvább munkatársaitok?

Figyelt kérdés

Pl lekiabáltak-e titeket. Kritizálás meg mindenféle.

Amint kimutatták milyenek valójában hogyan álltatok hozzájuk?


2017. nov. 17. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Intellektuális közegben dolgoztm eddig, úgyhogy csak egymás háta mögött ment a szarkavarás csak, nem nyiltan leüvöltve egymást.


Nem sokkal később amúgy váltottam.

2017. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem akart dolgozni.

Én végeztem minden munkát. Nehéz Fizikai munka volt. És ketten kellett volna tegyük de meguntam. Ő egy másik céghez tartozott. Amikor bejött a fő cég, aki öket fogadta fel, és akinél én dolgoztam párszor előttük mondtam hogy ne csak a telefont nyomkodja hanem néha segíthetne, mert nem bírom a fél méteres lapokat felemelni és raklapra tenni. stb, (4x akkora volt mint én.)


Majd elkezdett oltogatni hogy én ott a legutolsó munkás vagyok stb. Ezután nem nagyon kedveltem a srácot.

De rá 1 hétre kirúgták ezért. sajnos vele együtt ment a normális munkatársam is, aki 5 percet késet., az ő hibája miatt. (Én nem tettem panaszt, hanem az tett, aki 5 percet késet, csak sajnos akkor jött az ellenörzés, amikor pont ő késet...)

2017. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
UI:Ezt kissé hangot felemelve tette.
2017. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem az egyik gyökér alkalmazottam próbál beugatni, takarandó, hogy egy semmittevő


tudja, hogy sajnálnám kirúgni

2017. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Inkább buták, pl. Kibeszélik nekem xy.


A legútóbbi.. ,, nézd már milyen aranyos barátnője van annak a hülyegyerek,,


Ilyenkor nem szabad semmit sem reagálni.


A másik.. ,,A hülyegyerek a hat osztályával, hogy teszi magát,,


Ilyenkor ,, tényleg?,,


Alig akad egykét ember, aki átgondolja szavai következményét, és hogy az amit kijelent, az majd milyen életeseményeket hoz magával.

2017. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem az ukránok akartak kifúrni Angliában, aztán váltottam, majd rájuk küldtem az ottani Nav-ot (mivel illegálisan dolgoztak ott). Két héttel később hallom, hogy visszamenekültek Ukrajnába :D
2017. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rakodó munka, alkalmis voltam irodai melóm mellett.


Egy 60 körüli sofőrnek kellett segíteni, aki folyamatosan bagózott, köpködött és buta volt, mint a föld.


Na első napomon elkezdett úgy beszélni velem, mint egy ronggyal, mert 10 perc után nem tudtam mindent egyből.

Elmagyaráztam neki, h velem nem fog így beszélni, utána kicsit visszavett, de sokáig nem volt maradásom a cégnél.

2017. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ökölharcig fajult a helyzet de az már munkahelyen kívül megkeresve..szép szó nem segített.
2017. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" Ökölharcig fajult a helyzet de az már munkahelyen kívül megkeresve..szép szó nem segített."


Miféle suttyó, proli munkahely volt ez???

2017. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Multicég.. irodai munka. A suttyó prolik melegágya.
2017. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!