Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabályosan járnak el ebbe az...

Szabályosan járnak el ebbe az üzletbe?

Figyelt kérdés
sziasztok pénztárosként dolgozok egy boltba és a munkaidőmmel való beosztással vannak problémáim! vegyük példának vagyok zárásig és utána 1 óra míg ki takarítunk meg leszámolunk ez így oké is lenne de mi van akkor ha csúszásba kerülünk pl fél órával? többször megesett hogy párszor így jártam hogy munkaidőn felül 30 percekkel vagyok többet bent..érdemes szóvá tennem a főnökömnél hogy ez szabályos vagy nem?

2017. nov. 20. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi áll a munkaszerződésedben. Lehet, hogy ennél a munkakörnél ez nincs leszabályozva. Ha a szerződésben nincs, akkor a MT az irányadó.
2017. nov. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az se mindegy ki az oka a csúszásnak. Miért nincs a munka időben elvégezve?

Pl elég vad lenne, ha valakinek kell a plusz pénz, akkor a zárást 1 óra helyett háromig húzhatná, hiszen úgyis ki kellene fizetni.

Ha szóvá teszed, valószínűleg még le is csesznek, hogy miért nem végzel időben.

2017. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hozzáteszem itt a zárás után időben leszámolok stb kedves 2-es!de az se megy hogy folyamatosan el játszák hogy 15-30 perc csúszásokat generálnak..főleg ha lehet nem az én időmön ami piszok drága
2017. nov. 21. 07:48
 4/6 anonim ***** válasza:

"15-30 perc csúszásokat generálnak"


Kik generálnak és hogyan?

2017. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vezetők!mindenféle aprósággal..ezt helyezd előre meg azt..stb..minden ami bolttal kapcsolatos..
2017. nov. 22. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nem lidl?
2017. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!