Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok nekem jó betanított...

Tudtok nekem jó betanított munkát ajánlani szállással?

Figyelt kérdés

Ami fontos:

- melegétkezési lehetőség

- max 8 órás műszakok, 12 órázás kilőve

- éjszakai műszak ne legyen

- romák ne legyenek ott!

- ne legyen zajos!

- a szállás ne legyen messze a munkavégzés helyétől!

- Utazási költségtérítés havonta egyszer

- ne legyen pörgős munka!

- nem akarok szobatársat



2017. nov. 22. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjabol egy honapja lattam egy Finn oldalon, hogy a lapfoldi mikulas manokat keres. Kulon haziko is jar hozza!


... persze most azt hiszitek vicc, de tenyleg a sajat szememmel lattam a hirdetest :)

2017. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vendeglatas, epitoipar, egeszsegugy, rendeszeti szervek ... szerintem ezeken a helyeken van meg egyaltalan olyan, hogy szallas. Gondnok/karbantarto talan lehet bentlakasos, de nem hinnem, hogy ezeken kivul sok lehetoseg van ilyenre, talan meg a mezogazdasag.


De ha mar van allasod, akkor van fizetesed is, tehat tudod finanszirozni az alberletedet.

2017. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tudnék ilyet, ahol kifejezetten tanulatlan bugrisokat keresnek nagy igényekkel, a fizetés 580ezer nettó, de sajnos csak hideg étkezésre van lehetőség (elromlott a mikró) ezért nem is zaklatlak vele.

De csak keress tovább!:D

2017. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is tudok! A Hotel Gellértben szállásolnak el, szobaszervizzel, de 20 perc sétára van a munkavégzéstől, tehát tárgytalan.
2017. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Naná, mindig keresnek lakásra örömlányt, ha férfi vagy, talán belefér az örömfiú is!


- Melegétkezési lehetőség van, sőt, a legtöbb dolog ami a szádba kerül, minimum testhőmérsékletű!

- Rugalmas meló, ha a 8 órát bevállalod, szerintem már istenkirály leszel.

- Éjszakai műszak sajnos előfordulhat, de rugalmasan, bejelentkezés alapján.

- Romák, hát, ha jól szűröd a kuncsaftokat :D

- Zajos csak annyira lesz, amennyire hajlandó vagy visítani.

- A szállás és a munkavégzés helye megegyezik, ki se kell tenned többet a lábad a lakásból!

- Utazási költségtérítésre nincs szükség, nincs utazás.

- Nem kell pörögni, de a döglött hal effektust nem díjazzák

- Szobatárs csak átmenetileg, aludni nem marad!

2017. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11-22 11:44 :)))



Szerintem a kérdezőnek gyárat kellene nyitnia. Megfelelő körülmények biztosításával a dolgozók számára. :)

2017. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom a hirdetésekben jó pár munkakölcsönző cég toboroz gyárakba, szálláslehetőséggel. Csak a munkakörülmények meg hasonló dolgok nem fognak stimmelni. Ha mégis az szerintem a lottó5-ös megnyeréséhez hasonlítana.
2017. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszerű 1 IQ-s munka kell de mekkora igényekkel...külön iroda ahol csak üldögélni kell jó lesz?
2017. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!