Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Láttatok már olyat hogy...

Láttatok már olyat hogy értekezleten anyázás miatt valaki azonnal felmond?

Figyelt kérdés

Ti megéltetek már ilyet? Munkaértekezlet ahol beszámolót kell tartani a főnöknek és az egyik embernek a főnök nekiesik szóban, mindenbe beleköt majd előjönnek a durvábbak is (konkrétan vadbarom dilettáns állat és hasonlók röpködnek) szóval nagyon durva a helyzet a többiek meg ott ülnek és kénytelen kelletlen hallgatják majd egy szó szerinti anyázás után (főnöktől eredt) az illető alkalmazott azt mondja: na elég. veszi a táskát tollát és odamondja még felmondásom holnap reggel 8kor a hr-en lesz.

És elmegy. A főnök még izmozik ordibál hogy jöjjön visssza ennek még nincs vége-de látszik rajta hogy erre nem számított.

Annál is inkább mert ugye embert találni így azonnal hát...


Ti megéltetek már iylet melóhelyen?

És ez egy multi. Nem a sarki kupleráj hanem egy egész eu-ban jelenlevő távközlési multi és az illető alkalmazott se épp krumplipucoló (volt) ott.


2017. nov. 25. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ember vagyok, nem pedig egy darab sz..r, innentől kezdve akár főnök, akár nem, legalább a minimálisan elvárható kulturáltságot, és a minden normális embert megillető tiszteletet elvárom, különben nem vagyok hajlandó egy ilyen, amúgy vezetőnek alkalmatlan egyénnel együtt dolgozni.

Tudok hasonló esetről egyébként.

2017. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Magas beosztású emberek között sok a pszichopata.
2017. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Annál is inkább mert aki elment az nehezen pótolható ugyanakkor őt nem fenyegeti az a veszély hogy nem talál mást. így még a főnök arra sem alapozatott hoy azt csinál amit akar mert a másik fél örül hogy van állása és úgyis lenyel mindet. Nem is értem. Aztán meg sír hogy gyenge a csapat mert mindenki elmegy.

Na vajon miért.

2017. nov. 25. 14:50
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ekkorát még nem . A sértettnek van esze munkaügyi bírósághoz fordulni és perre vinni a dolgot a tanúk előtti becsület sértés miatt ?
2017. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is hagytam már ott munkahelyet, mert úgy beszélt velem a főnök. Igaz, nem értekezleten történt. De én is azonnal leléptem. Azt hitték, csak kimentem levegőzni. Aztán hívtak, hogy hol vagyok. Mondtam, hogy otthon 😊

De aztán bocsánatot kért és elmondta, hogy nagyon tetszett neki, hogy így kiálltam magamért. Azóta tök jóban vagyunk 😊

2017. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"amúgy vezetőnek alkalmatlan egyénnel együtt dolgozni. "


Egyébként tudos mit keres ez az ember? Oylan btto 900.000 körül kap + persze juttatás prémium benzinkáryta stb.

És akkora állat hogy állítom egy disznótelepen sincs különb.

2017. nov. 25. 14:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megéltem.

Dolgoztam -rövid ideig- 2 ilyen helyen is. Mindkettőnél én mondtam fel, pedig még csak nehezen pótolható sem voltam.


(persze én nem anyáztam pl, de az egyik helyen a főnök mindenkivel így beszélt, mindenkit lehordott, az egyiket különösen nem csípte és lehülyézte elmondta mindennek, de a faszikat se kímélte ott...)


Mindkettő életem egyik legjobb döntése volt, amúgy sem tudtam volna megmaradni ilyen okádék, rombol közegben sokáig.


Az utóbbinál pedig mikor felmondtam, és sírt a főnökasszony szája, amiért elmegyek, és hogy innen mindenki elmegy, pedig én pl értelmes voltam, elmondtam, hogy igazából miatta lépnek le innen, mert rettenetesen kezeli/nem tudja kezelni a dolgait, az embereket, és ez így nem oké.


Napi 8-10 órákat kell eltöltened valahol, nem robot vagyok, hogy ilyeneket benyeljek, meg az ember egészségére is kihat a sok stressz az idióta ba*rom főnöktől, kollégáktól. ÉS most már valóban megtehetem, hogy eljöjjek egy sz_r helyről. ( bár akkor is megtettem, mint írtam, mikor annyira nem tehettem meg) :)

2017. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Két munkahelyet hagytam ott a kritikán aluli véleménycsere miatt.

Főleg,hogy mindenki tudta nekem van igazam.

2017. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem.:-) Egyébként ilyen esetben az illető felmondhat azonnali hatállyal, és jár neki végkielégítés.
2017. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de nem csodálom,hogy így reagált rá az illető.Jól tette.Az ilyen főnök nem alkalmas vezető pozícióra.Aki alkalmas rá,az egy krumplipucolóval sem beszél így.
2017. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!