Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már fél éve eltanácsoltak, de...

Már fél éve eltanácsoltak, de még mindig azon kattogok, hogy miért?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem volt, sok nővel dolgoztam együtt, állami szférában. Végeztem a dolgom, sőt, másét is, de 2 hónap után -a próbaidő alatt- elküldtek, indoklás nélkül. Tudom, hogy nem leépítés, hiszen azóta is rengeteg mindenki fordult meg ott, s azt is tudom, hogy az én munkámra is szükség volt, mert a gazdasági részlegen voltam. Szerintem nem szúrtam el semmit (legalábbis nem tudok róla), ezért nem is értem, hogy mi okból mondtak fel nekem. Volt ott egy 'csókos', akivel eleinte kijöttem, majd egyre kevésbé, de soha nem szóltam be neki vagy ilyesmi (ő tipikusan az a fajta, akivel nem szabad rosszban lenni), tartok tőle, hogy az ő keze lehet a dologban.

Hogyan tegyem túl magam rajta?


2017. nov. 28. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg: milyen jó, hogy ebből a rossz hangulatú furkálós helytől megszabadultál!! Ne emészd magad ezen. Van azóta jó munkád?
2017. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod jól, hogy jól végezted a munkád, pontos voltál, stb, akkor ne magadban keresd a hibát.
2017. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól írták előttem.

Hozzátenném azt hogy valakinek kellett a hely.

2017. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiért engem. :D állami szféra, jól végeztem a dolgom. 2 hónapja voltam ott, a szabadidőmben visszaellenőriztem az előző napi munkáimat, hogy hátha hibáztam (bár ez kizárt volt, mert nap végén a gép jelezte volna a hiányt). Aztán kirúgtak azzal a szöveggel, hogy hibáztam. :D igazából beleröhögtem a nagyfőnök képébe és elmentem haza.


Nálad sincs semmi oka. Nem voltál szimpi, nem nyaliztál vagy épp nem a jó segget nyaltad, nem vettél részt a süti sütő versenyen (nem vicc, nálunk volt)... sok oka lehet. Az biztos, hogy nem a te hibád.

2017. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!