Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdő kamionsofőrként van...

Kezdő kamionsofőrként van lehetőségem külföldi cégnél betanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan külföldi cégeket, akik alkalmaznak 0km-es kezdőket, és lehetőleg az angol nyelvtudás fontosabb?

2017. nov. 29. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Reining.
2017. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább waberers.... Amúgy miért akarsz egyből külföldre menni?
2017. nov. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A magyarok kozott nem talaltam sok ceget, akik betanitanak, a waberer'srol pedig kozeli ismerosom rosszakat meselt.

Esetleg arrol van valakinek infoja, h a wabi akkor is alairat szerzodest, ha minden papirom megvan, es semmilyen tanfolyamot nem az o kereteiken belul vegeztem? Szerintem nem korrekt, h mondjuk alairatnak velem 1 ev huseget, es ha lelepek fizethetek...

2017. nov. 30. 17:01
 4/18 anonim ***** válasza:
Autószállítás nem érdekel? Lagermax hirdet, kezdőket is vesznek fel.
2017. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudsz bővebb infót? Igazából bármi érdekel, annyi fontos, hogy ne kutyaólas legyen, mert 186 centi vagyok.. Más elvárásom nincs.
2017. nov. 30. 22:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Magyar cégnél pl. itt: [link]
2017. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Itt a bővebb infó:

[link]

2017. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én a helyedben kerülném a külföldi cégeket ahol magyar irányítás van, abból jó nem sülhet ki... holdmayer, lagermax, reining, transalliance (rapidsped), trawöger stb... Ide csak is úgy érdemes elmenni hogy a cég országában dolgozni, mert ezek a rohadt magyarok csak lehúznak és hajtanak mint az állat...


Akkor már tényleg inkább a Wábi, nem a legjobb de legalább jók az autók, jók a fuvarok, nem hajtanak, és már a pénz is jó. Jövőre meg megint emelik a béreket... kezdőként szerintem egyelőre ne akarj a csúcson kezdeni :D

2017. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok a csucson, es szeretnem kerulni a magyar iranyitast. Folyekonyan beszelek angolul, tehat angol iranyitas lenne az idealis.


Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 1. 12:12
 10/18 anonim ***** válasza:

akkor meg nincs mese, irány külföld. Kimész angliába, elmész munkaközvetítő ügynökségekhez szerintem elég hamar találnak neked munkát. Náciföldre nem érdemes kimenni, mert ott úgy is csak a német a nyerő, ha meg a céged el is fogadja az angolt xopni fogsz rendesen mert az összes többi német, az ügyfelek, megrendelők, targoncások, mindenki szinte csak németül hajlandó pofázni. Meg egy csicska népség, de hát van aki szereti a faxukat szopni, nekik ők a királyok :D


Egy angol mondta még nekem, hogy napi 100 fontot kap, és minden nap otthon alszik, ja és csak 7,5 tonnással jár. Gondolom akik benne alszanak és CE vel (ott HGV / LGV Class 1 a neve) azok többet kapnak. Egy ADR-s régebben mondta hogy hetel angol belföldön (angol volt) és 3000 fontot keres egy hónapban azt hiszem. De lehet 3500 volt. És nem kell a sok migráns között túlélni, hanem angol belföld

2017. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!