Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsonyi ünnepség azért van...

Karácsonyi ünnepség azért van csüt és nem péntek mert pénteken úgyse maradna ott senki? De akkor minek az egész?

Figyelt kérdés

Céges karácsony amely az év (helyi szinten ) utolsó munkanapján lenne dec 22 pénteken. De mégse akkor lesz hanem dec 21 csüt és miért? Mert (a főnök szerint) pénteken úgyse maradna ott senki....


Kérdésem annyi ha eleve így állunk hozzá és eleve az alaplégkör hogy mindenki elhúz(na) legszívesebben akkor minek az egész?

Akkor minek erőltetjük ezt a cirkuszt ha főnöknek beosztottnak púp a hátán az egész?


2017. dec. 1. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor minek erőltetjük ezt a cirkuszt ha főnöknek beosztottnak púp a hátán az egész?"

Mert így szokás, azt' ha eddig jó vót, akkó' mán legyen így.

Vagy mert a vendéglátós havernak már be lett ígérve a repikeretből a nagy lóvé az év végi bulira.

Vagy mert a főnök azért vágyik rá, hogy az előrelépésre ácsingózó bájcsevegő díszpintyek pár pohár bor/sör/pálinka/pezsgő után körbeajnározzák, ahogy minden évben.

2017. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na ja.

Kb ennyi tényleg.



Csak azt nem értem hogy én ehhez minek kellek?

Körbenyalni a főnököt megy az nélkülem is. Egyeseknek seggrészegre inni magukat megy az nélkülem is.


Minek kellek én ide?

mert ugye a részvétel öööö ajánlott.

2017. dec. 1. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Juhuhúúú...munkaügyis...
2017. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Bameg, már a kérdés első feléről ordít, hogy a szokásos kamu fasz
2017. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Kamutrollunk ilyentájban mindig feltesz egy, ha nem több karácsonyi partis kérdést. Figyeljétek meg, elseje után jön majd a "Nem átlátszó, hogy a kollégám pont újév utáni első hétre betegedett meg?"-féle hőzöngés. :)
2017. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit én megfigyeltem (és ismerősöktől is ezt hallom), hogy ezt inkább a főnökség erőlteti, hogy villoghassanak. A beosztottak húznának már haza, de jó pofát kell vágniuk, sőt zokon is veszik, ha valaki nincs ott.
2017. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es!

Jót mosolyogtam:) Minek kellesz Te oda? Hát nézőközönségnek. Tudod, ha nincs közönség, akkor nincs színház.

Annyira erről szól (szinte) mindenhol!

Egy szűk kör, a főnökség, csodáltatni akarja magát. A többiek pedig nézik.

2017. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!