Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki fognak rúgni szerintetek?

Ki fognak rúgni szerintetek?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozom egy nagy cégnél. Irodán dolgozom, de sajnos még elég sok hibát vétek a munkámban. Nem nagy hibákat, csak sok kicsit. A főnököm segítőkész és igyekszik etekinteni ezektől, de félek, hogy emiatt hamarosan majd kirúgnak.

2017. dec. 11. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha veszed a fáradtságot, odafigyelsz a munkádra és a főnöködre innentől kezdve, akkor nem lehet baj. Ellenkező esetben...
2017. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hozzáállásoddal nincs gond, és szimpatikus személyiség vagy, nem hinném, hogy ki fognak kirúgni. Hidd el, nem a tökéletes robotot keresik egy munkahelyen sem, hanem azt az embert, akivel lehet együtt dolgozni, és aki képes a fejlődésre. Téged már nagyjából megismertek, pár apró hibáért nem tartom valószínűnek, hogy újrakezdenék a munkaerő-keresési és -kiválasztási procedúrát.
2017. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Három éven át rettegtem napi szinten, hogy kirúgnak a munkahelyemről, mert nagyon sok hibát vétettem. A havi összesítésnél mindig égett a pofám. Ennek ellenére, mikor idén felmondtam, még ők álltak neki kétségbeesni, hogy mit fognak csinálni nélkülem, most vehetnek fel majd egy új embert, taníthatják be őt is, stb... Alig akartak elengedni. :D Én meg mindvégig azt hittem, hogy rövid távon meg fognak tőlem szabadulni...
2017. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Apróbb hibákèrt nem rúgnak ki. Az a gond, hogy sajnos a jelenlegi munkapiacon mindenki retteg, ideges. Èn is...
2017. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy megbeszélést a főnöködtől, lassan úgyis lejár a próbaidőd (már ha 3 hónap van a szerződésedben). Mondd el neki, hogy eddig tetszik a hely, szeretnél maradni, tisztában vagy vele, hogy még nem mindent tudsz hibátlanul megcsinálni, de igyekszel tanulni. Ha azt mutatod, hogy tisztában vagy vele, hol kell javulnod, az pozitívum.
2017. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy cégnél nem lesz semmi mert annyi erőforásuk van hogy, nem fognak tönkre menni amig jól nem megy.
2017. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidőd lejárt már? Szerződésed mennyi időre szól?
2017. dec. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hamar nem rugdossák ki a népet.

Sokat számit : akarunk - e dolgozni, késünk - e sokszor és sokat a munkavállaló. Hozzáállás...

2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvel a főnököm, egy szobában ülök vele. Minden nap elmondja, hogy csak az hibázik, aki dolgozik, illetve ma azt mondta, hogy innen csak ekkora hibák miatt nem fognak kirúgni. Ahhoz többet kellene tennem. Kicsit megnyugodtam. :)
2017. dec. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!