Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kire mondják egy munkahelyen...

Kire mondják egy munkahelyen hogy kívülálló? Aki nem tartozik a csapatba?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem megy el minden csapatépítésre, minden céges iszogatásra és akinek van magánélete, családja és ÉLETE a munkahelyen kívül. Aki felismeri, hogy ez csak egy főnök-alkalmazotti viszony és bár jóban van mindenkivel, mégsem nyalizik senkinek és munkaidő után siet haza a párjához. Azaz pl. én.

Ha magadra ismersz, akkor te is kívülálló vagy. :D

2017. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is kívülálló voltam az előző munkahelyemen. A közvetlen kollégáimról nem tudtam még annyit sem, hogy kivel laknak, szülővel, palival, macskával, azt sem, hogy hol dolgoztak vagy hol tanultak, pontosan hány évesek, legfeljebb saccra belőttem magamnak. Igaz, kissé eltérőek voltunk természetileg, én nem vok pletykás, simulós - ezt mástól hallottam vissza. Ettől függetlenül más osztállyal nem volt problémám, velük jól kijöttem, ezért is mondták el az előbbit. A kolléganőimmel a napi meló volt a téma, más nem. Engem nem zavart.


Ha zavar a "kívülállóság", akkor beszélgess hétköznapi témáról, arról, hogy délután mit főzől, melyik boltba jársz bevásárolni, ott milyen "hülyeséget" láttál, vmi érdekes baromság csak történik veled. Én amikor beszélgettem másik osztályról szünetben kollégával, boldogan figyeltem a mondandóját, reagáltam vmit, véleményt mondtam, kedves voltam, mosolyogtam, ráhagytam néha a dolgát, szóval ezért szerettek a többiek, mert partner voltam, nem ültem kukán. Nem osztottam meg a magánéletet, vmit csöppentettem, elég volt.

2017. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vállalom, hogy kívülálló vagyok. A munkámat rendesen elvégzem, viszont különválasztom a családot, a barátokat és a munkahelyet. Ahogy letelik a munkaidőm, a kollégáim megszűnnek létezni és a családommal vagyok. Akinek ez nem tetszik, az tehet egy szívességet. ;)

Ha meg ezért engem küldenek el a következő leépítésnél, akkor ki is nyalhatják és találok másik helyet. Nem fogok csak azért áldozni a szabadidőmből idegeneknek, hogy megfeleljek olyanoknak, akiknek marhára nem érdekel a véleménye.

2017. dec. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!