Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annyira utálok a mekiben...

Annyira utálok a mekiben dolgozni, egyszerűen semmi kedvem ma se bemenni. Milyen munkalehetőségek vannak érettségi nélkül nappali tagozatos diákként?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, sajnos még csak most fogok érettségizni, nappali tagozaton vagyok középsuliban. McDonald's-ban dolgozom, kasszázom, de egyszer utálom. Igaz, az órabér viszonylag jó (nettó 850 óránként, 6 után 30%), de ez a munka akkor is egy undor, 8 órán keresztül pörögnöd kell, szerintem ettől vannak lightosabb munkák hasonló bérért. Azokhoz szólnék, akik diákként dolgoznak, hogy milyen munkalehetőségek vannak?


Az iskolaszövetkezetek csomó mindent meghirdetnek, de aztán ha személyesen bemész, azt mondják jelentkezzek neten, de ha neten jelentkezem, nem keresnek meg.



2017. dec. 19. 12:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
egyszerűen utálom*
2017. dec. 19. 12:15
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Hol lax?
2017. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Y Diák-ot ismered? Ha pénztárazni szeretnél továbbra is, akkor mehetsz tőlük akár bp-i fürdőkbe. (Kis angol tudás ajánlott). Elintézed a tagságit, jelentkezel és már kapsz is kövi hétre munkát. Normális körülmények között dolgozhatsz, bár kicsit kevesebb fizuért.
2017. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2017. dec. 19. 12:18
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es: Y Generáció? Igen, hallottam. És milyen a fürdős munka? Hosszabb távú munka, vagy alkalmi? Heti hány napot lehet menni?
2017. dec. 19. 12:19
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Akkor megvan a motivációd a tanuláshoz. Ennyi fizetésért csak ennyire pörgős betanított munkák vannak. Nézd a jó oldalát, ha sikerül valamilyen végzettséget megcsinálnod, értékelni fogod a normális munkahelyet.
2017. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Y: amennyit szeretnél elvállalni. Ha csak hetvége jó, akkor akkor mész. Nem tudom h neked be kell e tanulnod penztarosnak, de nem hiszem.
2017. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még szivesen várok ötleteket!:)
2017. dec. 19. 12:29
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Hár bpre nem tudok jó ötletet, nálunk itt falun vannak kőművesek, ácsok, akikhez el lehet menni besegíteni... mondjuk nem ilyenkor télen, de kerestem annyit szezonban, hogy most is kitart.

Az se segít, hogy szoktam fűnyíróval meg keritraktorral kis munkákat vállalni főleg öregeknek, vagy épp szőlőt, gyümölcsfát metszeni...

Hát sajnálom a városiakat, ilyen szempontból szar lehet, hogy csak az alja munka van.

2017. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
A budapesti Cinema City-k általában mindig foglalkoztatnak diákokat, én is dolgoztam ott és egész jó volt, van többféle munkakör. A Meló-Diák honlapján keresztül lehet jelentkezni.
2017. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!