Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért fognak fel mindent...

Miért fognak fel mindent ilyen tragikusan a kollégáim?

Figyelt kérdés
3 hónapja dolgozom ott. Tapasztaltam az elején jót és rosszat a főnökségröl. Vagyunk kb 8an. Ebből 4-5 ember mindig magára veszi azt amit a főnök poénkodva mond nekik. Nekem is szokott én meg viccelődök is vele. Erre az a pár személy saját magára veszi és már kikelnek magukból hogy már megint sértegettek. Jófejnek tartom a főnököt. Igaz néha vannak rossz napjai, de ezért nem utálom őket. Együtt ebèdel velünk. Mikor vègez ès kimegy az a bizonyos társaság szidni kezdi. Én ilyenkor magára hagyom őket. Elegem van abból hogy a legkisebb viccelődést is magukra veszik és már kezdődik a pocskondiázás. A többiek normálisak.
2017. dec. 21. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
mert negatívak. vannak ilyenek, ezek imáááádnak a saját kínjukban dagonyázni, mint malac a sárban. ebben élik ki magukat. nem kell velük foglalkozni. ülj el tőlük, nem kell a munkán kívül másról beszélgetni.
2017. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!