Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit írjak bérmegjelőlésnek?

Boss01 kérdése:

Mennyit írjak bérmegjelőlésnek?

Figyelt kérdés
Terveztem jelentkezni a Transmoduls Kft-hez minnyit írjak bérmegjelőlésnek, hogy írjam a bért havi bért vagy órabért írjak megjelölsnek? Esetleg Valami info a cégről az megköszöném!

2017. dec. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Inkább ne jelentkezz hozzánk, nem fogunk fölvenni ezután a kérdés után.
2017. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, mi a végzettséged, szakmai tapasztalod, meg milyen munkakörbe jelentkezel... egyes helyeken az is számít, hogy nő vagy férfi vagy, stb. stb.
2017. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem azt kéne beírnia, amennyiből meg tud élni? Dehogynem.
2017. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számít, milyen munkakörre jelentkezel.


Én meg szoktam nézni a Profession portálon a bériránytűt, az jó kiindulópont, plusz hozzáveszem az én megélhetési minimumomat, mert az alá nem megyek.


Havi bérben célszerű gondolkodni, és mindenképp jelöld meg, hogy azt te nettóban vagy bruttóban gondolod, illetve nem árt, ha egy bérkalkulátoron ellenőrzöd az elképzelésedet, mert neked a nettó számít, amit kézhez kapsz, mert abból élsz, a munkáltatónál viszont a bruttó az érdekes, mert nekik meg az a költségük. Ez pl. számol nettóból bruttót: [link]

2017. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bérmegjelölésnek olyan összeget kérj, amelyből fussa helyesírási szótárra. 😂 Akár kérheted béren kívüli juttatásként is...
2017. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!