Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki azt írja nekem,...

Ha valaki azt írja nekem, hogy az életben nem akar velem találkozni vagy beszélni, akkor ez gyűlöletet jelent?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon durva. Ez utálatot és gyűlöletet jelent vagy közömbösséget szerintetek?

2017. dec. 31. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért ellenszenves vagy neki, az biztos
2017. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem közöny, ez határozott elutasítás.
2017. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te migráns vagy?
2017. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok migráns. Ezt a volt főnököm momdta másoknak és írta nekem, aki előszeretettel alázza meg az alkalmazottait. És miután már már szexuális zaklatásnak értelmezhető megjegyzéseket tett felém, amire semmit nem reagáltam, majd több olyan dologért megalázott, amit nem tettem, én pedig visszaaláztam, majd kirúgott. Most pedig ilyen üzeneteket kapok tőle....
2017. dec. 31. 11:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Elutasítás = gyűlölet?
2017. dec. 31. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez azt jelenti hogy tényleg nem akar látni többet az életben , haragot és gyülöletet jelent ,később mikor tényleg nem fog látni többet az életben akkor majd megbánja ...
2017. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Ez az élet mindegyik fönök ilyen és vannak idoták akiknek egy élet is kevés hogy, rá jöjenek
2017. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hogy gyűlöletnek lehet-e nevezni, azt nem tudom, mindenesetre úgy tűnik, rosszul érintette, hogy hidegen hagytak a "bájai", és ilyen idióta gyerekes módon kezeli. (Remélhetőleg csak ennyi, és nem valami szabadlábon felejtett mániákus)
2017. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valakivel szemben közönyt érzek, attól még találkozhatok és beszélhetek vele, nem zavar, de nem is érdekel.

Ha kerülöm a személyt, akkor nem semleges, hanem negatív érzéseket jelent

2018. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!