Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet tőzsdézni?

Hogyan lehet tőzsdézni?

Figyelt kérdés
Most nem ezekre az online traderekre gondolok. Szeretnék venni valódi részvényeket papírokat, vagy ezekbe befektetni. Hogyan lehet bejutni a tőzsdére? Lehetséges egyáltalán, mint magánszemély? Vagy tudtok valamilyen bankot ahol lehet ilyenbe befektetni elég szabadon? Szerintem eléggé értenék hozzá, csak nem szeretem ha valaki belebeszél, vagy manipulál és korlátoz szerződésekkel...kérlek segítsetek...köszi.

2018. jan. 2. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Mivan? A tőzsdei "papírokat" már rég nem nyomtatják ki. A tőzsdére nem engednek be, de amúgy sem lenne sok értelme mivel minden elektronikusan zajlik.


A tőzsdei vásárlásodba senki nem beszél bele, nem manipulál és nem korlátoz. Azt veszel amit és amennyiért akarsz. Ha szerinted eléggé értenél hozzá, akkor azt a kb 0.2-0.3%-os jutalékot amit felszámolnak ügyletenként röhögve ki fogod termelni a befektetéseiddel.

2018. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt a besétálást, csak képletesen értettem. 0.2 - 0.3, az roppant kevés. Eddig ahol próbáltam sokkal nagyobb volt, az szerintem elhanyagolható. A lényeg, hogy egy megbízható platformon szeretném csinálni... nem tudtok ilyet? Fx Pro - ról vélemény esetleg?
2018. jan. 2. 18:53
 3/6 A kérdező kommentje:
És hol lehet azt venni, amit akarok és amennyit akarok?
2018. jan. 2. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Mégsem vagy ez észlény
2018. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok egy észlény. Azért teszek fel kérdést, mert hátha van itt valaki aki tud esetleg segíteni...
2018. jan. 4. 14:53
 6/6 anonim válasza:

...ha még aktuális a dolog.

Ezen az oldalon megtalálhatod a kérdéseidre a választ.

Az "Instrumentum típus" leugróablaknál kiválaszthatod az értékpapír fajtáját és alatta kidobja a kibocsátók névsorát, de más hasznos infókat is lelhetsz:


[link]


Konkrét tartalmak megtalálása céljából értelmetlen a gyakorin kérdést feltenni, mert a neten te is megtalálhatsz bármit. Elkerülheted az okoskodó és irreleváns válaszokat. Én is csak annyit tettem, hogy begépeltem a keresőbe a "tőzsdei értékpapír" szót.

2018. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!