Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi vonzalom?

Munkahelyi vonzalom?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyetek rola?

Lehetseges, h civil eletben nem is annyira vonzodik a ket fel egymashoz, csak a munkahely altal kenyszerultek bele, a munkahely valtotta ki beloluk? Izgalmasabb igy? Vagy esetleg lehet komolyabb is belole?



2018. jan. 7. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkatárssal nem szabad kezdeni.
2018. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az lehetséges, hogy a munkahely miatt (a zártabb közösség végett) könnyebben össze tud "találkozni" 2 személy egymással, mint a hétköznapi életben, de nem feltétlen szerencsés eset vagy inkább jobb, ha kilépnek onnan. Izgalmasabb, jobb, de veszélyes.
2018. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alain Delon ***** válasza:
Miértt ne lehetne?
2018. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A civil eletben is mondhatni az ember a sorsaban kenyszerulve ismerkedik csak. Ha suliba jarok akkor azert ott mert oda jarok. Ha bulizninmegyek akkor meg azert. Ha a neten akkor meg azert mert ott ismerkedtem. Mindig a korulmenyeknek megfeleloen tudunk ismerkedni
2018. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én jelenleg vonzódom egy munkatársamhoz, bár pár szón kívül nem beszéltünk egymással soha. Nem hiszem, hogy a munka váltotta volna ki belőlem ezt. Az váltotta ki, hogy ő vonzódik hozzám, és ezt non-verbálisan a tudtomra hozta. És amúgy is az esetem. Az is fontos tényező, hogy nagyon gyakran látom ugyebár.
2018. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Veszélyes terep, ezért NAGYON észnél kell lenni. De ha mindkét fél részéről elég mélyek az érzelmek, akkor megéri. Több ismerős pár is így jött össze (más kérdés, hogy legtöbbször az egyik fél munkahelyet váltott, mert úgy érezték, jobb lesz így)
2018. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam a semmiből fordult állt erős vonzalommá 8 hónap után a dolog,párszor már lefeküdtünk.Biztos beszélnek a hátam mögött,de hidegen hagy.Annyiból rossz,hogy nem tudunk szakítani,mivel mindig látjuk egymást,nem bírjuk ki hogy ne beszéljünk.Ez addig fog tartani,amíg ki nem lépek onnan.
2018. jan. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért, utolsó, valamelyikőtöknek párkapcsolata van?
2018. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!