Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is ez megy?

Más munkahelyen is ez megy?

Figyelt kérdés

Nálunk 2 munkatársam állandóan siettet engem. Pl igyekezz mert mennék haza ! meg én ezt gyorsabban megtudom csinálni.

Van amikor a munkámat is elvégzik csak, hogy hamarabb hazamehessünk. Akkor kb 1 órával hamarabb hazamegyünk.

Eléggé zavar ez és mondtam már nekik, hogy nem tudok sietni meg, hogy értsék meg én ilyen vagyok. De mintha süket fülekre találnék. Lenéznek engem amiért fiatal létemre nem sietek.

Máshol is ez megy vagy csak nálunk ilyenek az emberek?

Egy suliban takarítok ideiglenesen még nincs jobb munkám.

Csak, hogy tudjátok a helyszínt.


22/L


2018. jan. 7. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, máshol nem ez megy, hanem az, hogy ők nyugodtan lelépnek, te meg fejezd be túlórában egyedül.

Örülj, hogy ilyen kollégáid vannak!

2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki külön más-más munkát csinál és akkor megy haza mikor végez, de ha mégis olyan, amit én is tudok és ezen múlna, hogy hazamehessünk én is besegítenék, megcsinálnám másét. Hála az égnek nekünk nem függ a másik munkájától az, hogy mikor mehetünk. Vedd ezt inkább segítségnek. Majd beletanulsz a folyamatba és akkor neked is menni fog gyorsabban.
2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nem siettetni szokták az embert, hanem kirúgni...
2018. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit tényleg rákapcsolhatnál, azért a többiekkel szemben nem fair, hogy te elmolyolászol és a többiek meg ezért nem mehetnek haza, holott rég készen lennének már.
2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha lesz családod-gyereked, akikre inkább fordítanál időt, mint egy teszetosza munkatársra, akkor felfogod ezt;)


Örülj, hogy még nem vágtak ki s nem hagytak egyedül a vödör mellett este 23 óráig...szedd össze magad s ne masztizz a telefonodon.

2018. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
Nálunk fix a munkaidő és a teljesítményre fizetnek...
2018. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez jó, had csinálják. Azt a lovat ütik, amelyik húz.
2018. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont a másik szemszögből látom a dolgokat. Fix időpontra megyünk reggelente, és addig tart a munkaidő, míg nincs kész az aznapi meló. Van egy kollégám, aki bejön, az első 3 órát telefonálással tölti, eszik, kávézik, mindenkivel leáll beszélgetni, sz*rik (már bocsánat), majd körülbelül akkor áll neki a munkájának, mikor mi már a végét csináljuk. Aztán elindulunk haza, majd közli, hogy mekkora genyók vagyunk, amiért nem segítünk neki... Szinte minden nap vita van azon, hogy direkt azért sietünk a melóval, mert "mindenhol jó, de a legjobb otthon". Aki meg ennyire szereti a munkahelyét, az költözzön oda, de a másikat ne akadályozza.
2018. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!