Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan munkahelyek ahol...

Vannak olyan munkahelyek ahol ugyanúgy durván kiközösíthetik, cikizhetik, bánthatják az embert mint pl általános iskolában teszik sok helyen? Mert nem akarom újra átélni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, sajnos vannak.
2018. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Gyerekként abban reménykedtem, hogy majd gimnáziumban nyugtom lesz. Nem lett. Gimnazistaként abban reménykedtem, hogy majd egyetemen nyugtom lesz. Nem lett. És így tovább. Az emberek mindig kipécéznek valakit, akit lehet szekálni, legyen ez bármilyen korosztály.

Szóval ignorálás...:/

2018. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Gyakorlatilag bármelyik munkahelyen előfordulhat ez. A szerencséden múlik csak, hogy a munkahelyeden jó társaságba kerülsz vagy sem, ugyanúgy, ahogy az iskolában is.

Engem közösítettek már ki munkahelyen, sőt azt is elérték, hogy elküldjenek. Pedig a főnök elégedett volt a munkámmal, még külön dicsért is, hogy jól és gyorsan dolgozom. De mivel a munkatársak nem kedveltek ezért el lettem küldve. :(

2018. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

minden munkahelyen vannak normális emberek és akad pár bunkó is..de nem közösít ki senki, ha nem hagyod. Magadon kéne változtatni, hogy legyél határozottabb és akkor nem lesz baj.

De felnőttkorban már a java nem azért cikiz, mert más zenét hallgatsz mint ők, vagy fogszabályzód van, vagy mert jól végzed a dolgodat

2018. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes munkahely, mindenhol vannak surlódások, de ez a kimondott utálat kiközösítés szerintem nem jellemző, igaz ez attól is függ, milyen területen, hány emberrel dolgozol :)
2018. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, Mo. hemzseg az ilyentől. Fel kell az embernek vérteznie magát, mert hiába emberek közt szeretne dolgozni, sokszor azt érzi, hogy ennél még egy halom királykobra közt is jobb lenne dolgozni. Meg kell, hogy erősödj ilyen téren!
2018. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyárakban, segédmunkában eléggéesélyes. Tapasztalatból írom.
2018. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos vannak ilyen munkahelyek. Szerintem mindenhol előfordul, akár kisebb, akár nagyobb mértékben. Irodai munka, gyár, áruház, vendéglátás...

Az emberek sokszor kihasználnak másokat, mindenbe beleütik az orrukat és előítéletesek.

Ennélfogva szerencse kérdése milyen környezetbe kerülsz, vannak kedves, jó szándékú emberek, de sajnos elenyésző számban.

2018. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!