Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Égő hogy ha valaki kőműves?

Égő hogy ha valaki kőműves?

Figyelt kérdés
Köszönöm , hogy ha szakít a szabadidejéből a véleménye leírására :)

2018. jan. 16. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Dehogyis, teljesen tisztességes, hasznos munka. Mi lenne velünk kőművesek nélkül?

Nyilván van köztük is mindenféle, de a többi szakma is ilyen.

2018. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, én nagyon tisztelem a kőműves szakmát. Hasznos ha a családban is van egy kőműves :D
2018. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én annak készülök továbbtanulni , ugyan is édesapám is az :) (De a papám is)
2018. jan. 16. 23:12
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ, hogy mennyire igénytelen vagy nem és ad-e magàra.
2018. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 TR75 ***** válasza:
70%
Miért lenne égő? :-o
2018. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem az! Egy jó szakember, egy jó kőműves kincset ér.
2018. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Sokan megvetik a kétkezi munkát, pedig hiába vannak építészmérnökök, ha nincs ember aki felépíti amit megterveznek :) Aki égőnek tartja pl a kőműves szakmát, az annyira tudatlan értelmetlen ember, hogy pont le lehet szarni a véleményét.

Én hentes vagyok, tudom hogy engem is lenéztek páran mert nem egyetemre mentem valami divat szakra mint a többiek, de már sikeres vállalkozásom van szóval...

A kőműves egy nagyon jó szakma, azzal is lehetsz vállalkozó. Sok ismerősöm külföldi építkezéseken dolgozik és ott is nagyon szépen megfizetik őket. Mondjuk az egyiknek pont nemrég tört el a keze valami munkahelyi balesetben szóval nem veszélytelen. Sok sikert!

2018. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
86%
Szerintem sem égő, főleg ha igényes leszel a munkádra. És jól is fogsz vele keresni.
2018. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Itt az de külfödön nem mert munkádat nézik de az ipitö ipar nagyon kemény munkahely.
2018. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Már bocs, de mitől lenne a hentes munka égő? Biztos valami fanatikus vega vagy. Mi égő abban hogy veszek egy rakás húst, besózom aztán füstölés után 2szeres áron eladom? :D Dehát biztos te nagyobb király vagy. Semelyik munka nem égő. Az az égő aki 40 évesen is az anyjánál lakik mert nincs munkája és nem is hajlandó dolgozni
2018. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!