Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vendéglátós végzettségem van...

Vendéglátós végzettségem van de utálom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Érettségi után (ami nem sikerült a legjobban) elvégeztem egy felszolgáló OKJ-t (2éves) már akkor éreztem, hogy a felszolgálás nem az én világom, nem vagyok nagy beszédes, inkább zárkózott vagyok, nem találom meg egyről a kettőre a másikkal a közös hangot. De végül elvégeztem az iskolát(2éve) azóta ebben dolgozok, de már kezd megőríteni, ha belegondolok, hogy ebben kell dolgoznom elmegy az egész élettől a kedvem, ideges leszek, és semmi életkedvem nincs bemenni dolgozni.. Jelenleg felmondtam a munkahelyemen mert elegem lett(vezetőség miatt) így munkakeresés előtt állok, de mit csinálhatnék? Nem igazán értek máshoz ebben a pillanatban, tanulni szeretnék más szakmát, leginkább informatika, webfejlesztés, designer vagy hasonló munkaterületen szeretnék dolgozni. Viszont egyedül élek, szüleim nem támogatnak abban, hogy még egy iskolát elvégezzek, így el kell magam tartanom addig is. Mit tanácsoltok? Ha hasonló cipőben járnátok, merre indulnátok? Teljesen elvagyok veszve jelenleg.

22/f



2018. jan. 18. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ėrdekel? Abba az irányba nėzelődj, tanulj.
2018. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a terv. Viszont valamit kell csinálnom közben amitől nem akasztom fel magam minden egyes nap.
2018. jan. 18. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 szakma is ingyenes eddig semm szülök fizeték megy a munkaügyiközpontba és regisztrálj.Ott lesznek kébzések ha nem tecik akkor meg ki utalnak valami béna munkára azt ha lesz pénzed indulhatsz olyanra ami érdekel.
2018. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy hogyan alakult azóta a dolog, merre indultál tovább? Én is hasonló helyzetben vagyok, bár én nem ezen a területen szereztem végzettséget, de vendéglátásban dolgozom (s sokszor nekem is elegem van belőle..)

2018. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!