Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csecsemő és gyermekápoló...

Csecsemő és gyermekápoló végzettséggel ellehet helyezkedni bölcsődében vagy akár óvodában?

Figyelt kérdés
Elvégeztem ezt a szakmát de sajnos ápolóként nem tudpk elhelyezkedni mert kórház messze lenne :( azért is gondoltam az óvodára vagy bölcsődére is!
2018. jan. 22. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Bölcsibe lehet felvesznek
2018. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bölcsőde esetleg, bár ott is gondozó végzettség kell, hiába egészségügyi intézmény. ... Oviba esetleg ha elvégzel mellé egy dajka tanfolyamot. Vagy menj tovább bölcsődei gondozó vagy óvodapedagogus szakra főiskolára
2018. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magánbölcsikben próbálkozz, ha budapesti vagy. Rengeteg van, sokat fizetnek. Esetleg tanulj nyelvet, és máris hatalmas órabért kérhetsz külföldön babisitterként, ezzel a végzettséggel. Kapkodni fognak utánad.
2018. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha elmennék még tanulni gyermekgondozást az még két év az már nekem nem jó :(

Sajnos vidéki vagyok nem Pesti

2018. jan. 22. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdted ezt a szakmát tanulni, nem tudtad hogy messze van a korhaz? Költözz közelebb, akár nővér szallora is mehetsz
2018. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mikor elkezdtem mindenkit biztosítottak hogy lesz munkahely lesz minden.. lett a nagy semmi...

Családomat nem vohetem a nővérszállóra

2018. jan. 22. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem tudtam hogy családod van, azt hittem palyakezdo vagy.

Akkor alberletet tudok javasolni, oda mehet a család is. De ha van bölcsőde a kornyekeden, nyugodtan be mehetsz megkerdezi, hogy van e uresedes és megfelelő e a vegzettseged hozzá

2018. jan. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!