Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy Rotary Club helyi...

Ha egy Rotary Club helyi szervezetéhez csatlakozok és van végzettségem, végre lesz állásom is, vagy ugyanúgy kallódok tovább Magyarországon?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, jeles MSc természettudományos diplomával, PhD-t próbáltam de nem sikerült, sok idő elment vele (2 éve nincs szakmába vágó állásom).

Nem semmittevéssel töltöm az időt, szakmai közösséget próbálok építeni, családkutatást végeztem, beteget ápoltam, tudományos cikket írtam, jelentettem meg és írok otthon.


Olvasgatom a Rotary leírását (Sokan cserediák programmal kapcsolatban kérdezősködnek itt felőlük, én nem akarok sehova menni, a lakóhelyemtől max. 50-60 km-re lenne ideális egy állás, vagy Magyarországon, pl. a fővárosban. egyszóval én nem akarok egzotikus országba, vagy menő helyre "eljutni", csak élni szeretnék itthon.).: [link]



2018. jan. 23. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Soros ügynöke leszel.

Legalábbis én úgy hallotam így kezdődik, valami helyi szervezeten keresztül csatlakozol.

2018. jan. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
# 1.: "Teljes mértékben mentes a politikától, nem támogat politikai pártokat, irányzatokat, és nem fogad el tőlük semmiféle támogatást." - forrás a kérdés alatti Wikipédia link
2018. jan. 23. 02:39
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem ilyen Mazdás cucc?
2018. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
# 3.: Ez egy humanitárius szervezet elvileg, nem "Soros" féle, annál sokkal régebbi, 1905-ben alapították az USA-ban és az egyik legnagyobb civil szervezet ma (bocs, nem reklámozom, lövésem sincs róla, azt tudom, mintha pl. az SZTE professzorai közül is lennének helyi tagjai, azt látom, hogy sokan kérdezősködnek itt, mert szeretnének eljutni cserediákként az USA-ba, Japánba, vagy Kanadába, én nem szeretnék, mert hasonló helyen magyar ösztöndíjjal már voltam, én munkát szeretnék találni itthon).
2018. jan. 24. 02:11
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy RX8 még mindig menőbb.
2018. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
# 5.: Nem zavar, hogy mindenki lepontoz? :-)
2018. jan. 24. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Ki mindenki? :D
2018. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!