Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek érettsé...

Milyen munkát keressek érettségivel?

Figyelt kérdés

Már a tavasszal leérettségiztem (+angol középfokú nyelvvizsgám van, most csinálok majd felsőfokút), viszont még csak most jelentkezek egyetemre (egy évet halasztok) és addig is jó lenne egy kis plusz pénzt összeszedni. Igazából nem vagyok rászorulva, mert a szüleimmel élek és ők eltartanak illetve nekem is van félretett pénzem, úgyhogy azért nem vállalnék el valami full robotolós gyári munkát, ahol éjjel-nappal kidolgozhatom a belemet, hanem valami “lightosabbat” szeretnék, ha találok.

Szerintetek hol, milyen munkákat kellene keresnem?


2018. jan. 25. 00:40
 1/4 anonim válasza:
50%
Benzinkutasnak.
2018. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak érettségivel, szakma nélkül csak a gyári melók maradnak... Jobban jársz, ha az ismerőseid között kérdezősködsz. Hátszéllel nagyobb esélyed van lightosabb melót találni.
2018. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Birkanyírás vagy tehénfejés?
2018. jan. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ti, akik ilyen tanácsokat adtok neki, mit dolgoztok?
2018. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!