Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi esélyem van autodidakta...

Mennyi esélyem van autodidakta grafikusként elhelyezkedni Pesten?

Figyelt kérdés

Egy érettségim van, egyetemet és ilyen irányú iskolát nem végeztem, tehát az önéletrajzomban nem tudok felmutatni semmit ezügyben. Magamtól tanultam meg használni az Adobe programokat (Photoshop, Illustrator, InDesign) és évek óta készítek hirdetéseket, szóróanyagokat és egyéb grafikai munkákat magánembereknek.

Szeretnék hivatalosan is elhelyezkedni grafikusként, viszont soha nem kapok választ, ha jelentkezem munkahelyekre és kezd aggasztani ez a helyzet.

Mennyire számít, hogy az önéletrajzomban nem tudok felmutatni korábbi ezzel kapcsolatos tapasztalatokat, egyetemet, stb?

Hogy növelhetném az esélyeimet?



2018. jan. 26. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem termelek meg annyit havonta a maszekolással, hogy megérje egyéni vállalkozónak lennem...
2018. jan. 26. 12:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a portfóliódat is mellékeled, és úgy nem válaszolnak, akkor az valószínűleg nem elég meggyőző. Nem elég ismerni a grafikai programokat, a grafikusi munka ennél sokkal sokrétűbb.
2018. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Grafikus vagyok mivel 5 év tanulással elvégeztem a szakmát.Végezz el egy művészeti iskolát és megtudod hogy nem csak cs-hez kell érteni.Én sem megyek el kőműves melót csinálni mert itthon leraktam a járólapot.Hivatalosan nem is tudsz grafikusként elhelyezkedni mivel nem vagy az.Taluld ki a szakmát!
2018. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!