Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mért cikizik a nővéremet a...

Mért cikizik a nővéremet a "barátnői" hogy "dagi"?

Figyelt kérdés

Szóval most egy ideje elkezdték cikizni hogy nagy seggű, leadhatna pár kilót, meg tank-nak hívják stb. ráadásul még azok a csajok is akik vele egy súlycsoportban vannak.

Pedig jó nem sovány de azért annyira nem is kövér. Szerintetek mért csinálják ezt vele? Eddig is ilyen volt és sose mondtak rá ilyet, ezért nem értem hogy mért cikizi mostanság a többi csaj?

Aki akar kérdezni légyszi privibe tegye ide többet nem szeretnék kiírni.


2018. jan. 27. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem a barátnői és ráadásul még bunkók is.
2018. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember minden csak nem barát,havernak se neveznèm..

Bár nem èrtem mièrt van szüksège ilyen emberekre maga körül.~

24L

2018. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Védi az egészségét.
2018. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem kimondottan kővér a nővérem, hanem inkább csak van rajta mit fogni, úgyhogy nem egészségtelen, vagy beteges kövérségről van szó, és olyan csajtól is hallottam már aki ugyan olyan testalkatú.
2018. jan. 27. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kell 1 céltábla a közösségben, aki nem üt vissza s azt rugdossák poénból.

Az ilyeneket meg küldje el a fenébe vagy mondja, hogy ráül a szájára s tehet egy szívességet wc után:D

Minél tovább hagyja, annál jobban piszkálják s többen.

Kard ki kard;)

2018. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Ha lúd legyen kövér. Jó az! (Csak akkor a magdonalc jár jól nem a fitnes csodabogyók)


Miért cikizik?

Egy fitness ügynökségnek dolgoznak. A nővéred ne döljön be a hazugságaiknak!

2018. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Sose értettem ezt..

Teljesen anonimus az oldal. Nem kell ez a barátnőmnek a nagyanjának a dédunokaöccse dolog.

Írd le nyugodtan hogy téged piszkálnak..

2018. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!