Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennek mi értelme? Ki van még...

Ennek mi értelme? Ki van még ezzel igy?

Figyelt kérdés
2 éve hagytam abba a sulit azota dolgozom azelőtt 10 évet fociztam 2éve kondiztam sportos voltam de feladtam nem volt rá időm/erőm kezdek elhizni nem érzem jol magam! Mindig fáradt vagyok ! Barátaimra is messzire mentek dolgozni szoval nincsenek a közelbe nem tudok senkivel hülyéskedni Ténleg erről szol az élett ? Esetleg magatokbol kiindulva tudtok ajánlani valami sportot vagy egy időbeosztást ? 20 éves Fiu vagyok 3 műszakban 8 orában dolgozom
2018. jan. 29. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3 műszak kemény dolog, nem mindenki bírja. Ha az állandóságot szereted, keress egy olyan munkát, ahol nem változik az időbeosztás.
2018. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folytasd a sulit, keress másik munkát. Még nagyon fiatal vagy, még bármerre alakíthatod az életedet. Nem kell leragadni a mostani munkádnál, ha nem szereted.
2018. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
20 éves vagyok. Most kezdtem az egyetemet, még bármi lehet belőled.
2018. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel...A 3 műszakos munka miatt arra nincs időm, hogy éljek.. :D én is felhagytam a hobbimmal amit ugyszint több mint 10 évig csináltam. Igaz elhízni nem kezdek, de a sport hiányzik. Barátnőim elmentek innen, vagy gyereket szültek, vagy csak simán megszakadt velük a kapcsolat. Erre a problémára szerintem tényleg az a megoldás, ha keresel egy egyműszakos melót...mert ez a 3 műszak kajak halál..
2018. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki 3 műszakot vagy 4-et csinál, azok vannak így.

Keress másik melót, mert ez a beosztás az igazi mókuskerék az életben.

Inkább kevesebb pénz, de több szabadidő, amiből aztán lehet profitálni is, ha leleményes az ember;)

2018. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Keress egy hétfő-péntek 8 órás állást, és használd ki a délutánokat, hétvégéket! HA ÉLNI AKARSZ!!!!

Higgy nekem, én kb. 20 éve lehetetlen munkaidőkben dolgozom és teljesen kicsinált. Olyan hobbim volt (művészi tevékenység), amivel tök jó pénzt kerestem, ma már nem alkotok semmit, egyik napról a másikra élek, NO élet, NO életkedv.


40F

2018. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!