Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fúrás, manipuláció, áskálódás...

Fúrás, manipuláció, áskálódás a, munkahelyen. Hogyan lehet ez ellen védekezni?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki!


Nemrég léptem be a munka világába, és arra lennék kíváncsi, hogy mit lehet tenni az ellen, ha az emberre pár dörzsölt rafkós nő rászáll, és a legapróbb hibáért is felelősségre vonja, valamint a háta mögött rossz színben tünteti fel? Történetesen ilyen helyzetbe kerültem, és nem tudom, mi lenne a legjobb taktika, hogyan tudnám kivédeni ezeket a támadásokat. Három rangban magasabb nőről van szó. Szívesen meghallgatnám a tapasztalt munkavállalókat, hogy ők mit tennének ebben az esetben


2018. jan. 30. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A reakció megvonásával vagy logikátlan reakcióval lendületét veszti a másik fél. Ő a te reakcióidon, szenvedéseden élvezkedik.
2018. jan. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Van egy erről szóló könyv:

Verbális önvédelem - Barbara Berckhan

2018. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld
2018. jan. 30. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt meg kell találni az okot, hogy miért. Bármennyire hihetetlen, még az idióták, szemetek stb stb is valamilyen okot találnak amiért rádszállnak. Ha ez megvan, lehet ellene tenni.

Mellette pedig ignorálás, a munkád maximális odaadással végzése, távolságtartás. Ergo, a magánéleted nem ismerik, a munkádban nincs kivetnivaló, innentől kezdve nem nagyon tudnak mit kezdeni veled.

2018. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!