Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ha a munkahelyemen...

NémaBob kérdése:

Mit tehetek ha a munkahelyemen egész nap övültenek körülöttem?

Figyelt kérdés
IT cégnél dolgozom és ahol most ülök a környékemen van pár ember akik egész nap megállás nélkül üvöltöznek. Elülni nem tudok, az egész napos zenehallgatás ami sokszor segít de néha jó lenne alapzajban dolgozni. Természetesen megkértem a társaságot hogy egy kicsit hallkabban, sikertelenül.

2018. febr. 7. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Idővel meg fogod szokni.

Én is ilyen helyen dolgoztam, azt hittem megbolondulok tőlük.

Füldugót is próbáltam, de nem vált be.

Aztán megszoktam. Úgy ki tudtam kapcsolni, anélkül, hogy gyakoroltam volna, hogy meg sem hallottam.

2018. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%

Beszélj velük és mondd el nekik, hogy Téged zavar a hangos beszéd ezért próbáljanak meg emberi módon kommunikálni.

Várj, hogy mi a hatás.

Amennyiben nem történik semmi, abban az esetben kérd meg a főnököt, hogy amennyiben azt szeretné, hogy jó és hatékony munkát végezz, abban az esetben oldja meg ezt a helyzetet, mert neked kéréssel nem sikerült megoldanod.

Amennyiben nem történik semmi mondj fel és keres olyan helyet, ami megfelelő a számodra.

2018. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üvölts te is s hangosabban, mint ők;)

Ha kérdik, mi a baj, akkor mond azt, hogy próbálod végezni dolgod a zavaró tényezők mellett-mellettetek:D

2018. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól tartok, ha őket hiába kérted csendesebb viselkedésre, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz. Persze, lehet szólni a főnöknek, csak kérdés abból "jól jössz- e ki".
2018. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!