Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Munkát keresek már hónapok óta. Az idegenforgalomban szeretnék elhelyezkedni, mint idegenvezető, vagy utazási irodában dolgoznék. Rengeteg helyre jelentkeztem már, de nem képesek válaszolni. Nagyon unom már ezt, kezdek depressziós lenni! SOS Mit tegyek?

2018. febr. 9. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó reggeeeeelt! Tessék felébredni. Ha nem tudsz elhelyezkedni abban a körben amit szeretnél, talán mást is meg kéne próbálni.
2018. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Végzettség és gyakorlat is van, vagy csak a két szép szemedért adjanak munkát?

Viszont neked jó hogy megteheted hogy ne dolgozz amíg nem találsz olyan munkát amit szeretnél.

2018. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Képzeld van végzettségem!!! S angolul is beszélek folyékonyan, s jó eredménnyel végeztem el az idegenvezető képzést! S segítséget kértem, nem leszólást!
2018. febr. 10. 10:29
 4/11 A kérdező kommentje:
És nagyon rossz a munkanélküliség, s igenis teszek ellene!!!
2018. febr. 10. 10:29
 5/11 A kérdező kommentje:
S lelkiismeretes vagyok, s jól tudnám csinálni!
2018. febr. 10. 10:30
 6/11 A kérdező kommentje:
S tök jó, hogy lehet az emberekre számítani!
2018. febr. 10. 10:31
 7/11 anonim válasza:
A jó önéletrajz és motivációs levél a kulcsa mindennek. Talán megérné valami szakértő segítségét kérni ebben a témában (neten foglalkoznak ilyenekkel), hogy nagyobb eséllyel indulj.
2018. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mondjuk az önéletrajzomat, s a motivációs levéllel minden rendben, folyamatosan frissítem, úgyhogy nem hiszem, hogy ez lehet a probléma. Amúgy tanultam, hogy kell motivációs levelet írni, s a tanár azt mondta minden rendben vele.

2018. febr. 10. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak a végzettség számít. Ha nincsenek ott puszipajtásaid, akkor nagy eséllyel nem kapsz náluk munkát. A pályázatok nagy részét olvasatlanul dobják a szemétbe. Ezt egy HR-es mondta.
2018. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A profession.hu-ra lehet álláskeresőként regisztrálni, kitöltesz ott egy önéletrajz sablont, és várod a hívásokat. Már rég elhelyezkedtem, de még mindig hívogatnak különböző állásajánlatokkal.
2018. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!