Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem idegesít, mikor...

Titeket nem idegesít, mikor valaki végig narrálja munka közben, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés

Van két kollegám, aki napi 4-8 órában narrálja, hogy épp mit csinál. Ha gép előtt ül "jó, most rákattintok ide, elküldöm a levelet, ez kész. Akkor ennek visszaírok...". Szerencsére nem közvetlenül velük dolgozom, de aki igen, az hogy viseli ezt el?

(Ráadásul az egyik csak suttog magában, ami szerintem még idegesítőbb, mert akaratodon kívül jobban figyelsz rá.)



2018. febr. 9. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem a fejhallgatót és zenét hallgatok.
2018. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mond, a főnököm ilyen. Visít, vonyít, be nem áll a szája egész nap. Neki nem is szólhatok hogy fogja be. Az évek alatt nagyjából megszoktam. Sokszor már fel sem tűnik. Akkor van baj ha nekem is rossz napom van vagy fáradt vagyok. Akkor ez kikészít hogy egy perc csend nincs. És ő elég harsány is, hangos , ezerrel pörög. Néha nagyon nehéz és ilyenkor a totális ellentétet nyomom, nyugodtan csendesen. Sok ismerős nem érti hogy bírom. De mondjuk nem rossz ember, jóindulatú segítőkész. Mindig az jut eszembe máshol mit ér egy szemét de magában nem beszélő főnök. Ha nagyon kicsinál akkor ha hazajövök egy jó nehéz tornát lenyomok és jobban vagyok. Pedig soha nem sportoltam. De ez az ami kiszakít.
2018. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Na a zenét én is próbáltam. Fülhallgató nálunk nem opció. Viszont bekapcsoltam valami jó zenét. Ez csak akkor hat ha nem ismeri. Ha ismeri akkor kornyikál de írtó hamisan és ez még rosszabb.

2018. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: Michael Scott? =)
2018. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen munkatársnőm van aki velem szembeni asztalnál ül, de ő is ilyen amikor úgy csendben vagyunk, állandóan mondja magában hogy épp mit csinál. Oké hogy szól a háttérben a rádió ami elnyomja a hangját, de sokszor a hajam tudnám tépni amikor csak mondja magában, főleg akkor amikor a jegyzeteimet kell bemásolnom.
2018. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!