Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy zárjam ki a (főként...

Hogy zárjam ki a (főként főnök) okozta stresszt? Bővebben.

Figyelt kérdés

Már csak 1-2 hónapig dolgozom a munkahelyemen. Tudom, hogy az átlagos válasz az lenne, hogy ne foglalkozzam vele, hisz úgyis el fogok menni. De ez a felfogás nem működik. A főnököm néha már elviselhetetlen mennyire stresszel, akarva akaratlanul azt érezteti, hogy semmire nem vagyok jó, nem értek ahhoz amit csinálok, satöbbi. Mindez csak azért van, mert nem is azon a területen dolgozom, amihez értek és érdekel (főként ezért is fogok váltani). De hiába tudom hogy nincs igaza, csak nem neke való a munka amit most végzek... egyszerűen nem lehet kizárni. És mivel állandóan ez van vele éreztetve már hónapok óta, akarva akaratlanul is elhiszem magamról, hogy semmihez sem értek, egy feladatot nem tudok normálisan elvégezni, satöbbi...


Nem akarok plusz konfliktust, senkitől nem akarok haragban elválni a jelenlegi munkahelyemről, a főnökömtől sem mert emberileg nincs vele baj.Szerintem észre sem veszi mit csinál. De ha meg is említeném neki leperegne róla ismerem már annyira csak magamnak csinálnék plusz feszültséget a maradék időre, mert "csak kényeskedek meg mindennel bajom van" sajnos az a fajta főnök aki tökéletesnek gondolja magát, de messze nem az.


Bocsánat már elkanyarodtam az eredeti kérdéstől. Tehát hogy zárjam ki a munkahelyi stresszt (ami az életkedvem és az önérzete is elveszi lassan...:/) úgy hogy közben ne válok teljesen érzéketlenné és nem "sz.rok le mindent" a munkahelyi teendőimel együtt?


2018. febr. 11. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hányadik munkahelyed ez?

2018. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számít ez a kérdés szempontjából?
2018. febr. 11. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész munkahellyel van a baj.


Keresni olyan társaságot, cégek ahol normális mindenki, a főnök is.


Én tavaly beléptem egy cégbe, lement 7-8 hónap "simán", jött a fizu minden, most erre a hetekben meghülyültek, lehet én is váltok egy másikra.


Ilyenkor nincs mit tenni, lépni kell lefele, következő helyre.


Ez ilyen sajna.

2018. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet egy cégnél, a kollégáknál, személyes, családi problémáik vannak, viszik magukkal minden nap, nem tudnak rendesen dolgozni, elkezdenek egy kicsit inni, stb.
2018. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is
2018. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!