Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka az újságkihordás?...

Milyen munka az újságkihordás? Mennyit lehet vele keresni? Hány órában szokták végezni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Hiányszakma-e mostanában?
2018. febr. 13. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly kerdes? :D egyebkent abbol kiindulva, hogy 6 eve csinaltam diakkent, nagggyon szrul fizet, es nem hiszem h jobb lenne azota. Egesz kobanyat be kellett jarnom kb, cipelve az ujsagot, szorolapokat, es kb napi 2000 ftot adtak erte... hat kossz nem.
2018. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


A helyzet nem sokat valtozott :D

2018. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol, melyik megye, melyik város. Ahol én lakom, ott pl. amióta világ a világ olyan embereket látok újságot hordani, akinek nem is lenne szüksége a pénzre, meg a munkára, mert szerintem van neki 8 másik állása is. Nagy kigyúrt, túlsúlyos, tetovált emberek, akik a kocsijukból szállnak ki, a lépcsőházak előtt.

Nekem meg akinek kellett volna meló pl, évekkel ezelőtt, ott akkor meg azt is nézték, hogy a hajszálad jobbra áll-e nem-e balra.

2018. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsebpénzt lehet vele keresni. Van az utcánkban egy srác, ő minden nap reggeltől estig hordja az újságot a városban és a környező településekre is visz belőle, de tényleg minden nap, hétvégén, télen-nyáron. Nem tudom, hogy van-e ezen kívül más munkahelye, de fenn tud tartani a fizetéséből egy albérletet.
2018. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Cudar egy meló, főleg nyáron!

Cipelni azt a rengeteg újságot sem könnyű, hátadra izzad a táska...

Plusz szétjárod a lábad pár ezerért.

2018. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!