Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási időd utolsó napján...

Felmondási időd utolsó napján vittél valami sütit-üdítőt a kollégáidnak-főnöködnek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis üzemben dolgoztam, főleg férfiakkal, én sört vittem, nálunk az volt a "szokás" meg néhányan sütit is vittek, én nem mert pont nem értem rá sütni, de szerintem kedves gesztus ha valaki visz sütit is
2018. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
82%
Ha te montàl fel mivel jobb melòt kaptàl akkor szerintem vehetsz :)
2018. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
ha jo volt a viszony es hangulat en vinnek
2018. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Első helyen a belépő hozott piát állítólag és ha névnapja egyéb volt akkor is és távozáskor . Kiismertem a tetveket mert elsunnyogták és mind potyaleső elvárós volt . Direkt szabit vettem ki e neves napokra , utolsó nap meg leléptem simán . A többin nem volt ilyen , cég pár esemény ürügyén hidegtálakat hozatott vagy elvitt éttermekbe a hozzá tartozókkat is vihették . Nem is hiányoltam , páran bratyisra itták magukat , a csajok piásan meg sírtak milyen tré a kapcsolatuk aztán fél óra múlva a fickójuk jelenlétében ráakaszkodtak a kinézett palikra ...
2018. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezt munkahelye válogatja. Ahol a kollegák "látni sem bírják egymást", ott ez nyilván nem szokás. Ahol jó a csapat, barati viszonyban vannak a kollégák, ott igen.
2018. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, a kerdésed alapján, nálatok a kettő között lehet, különben aligha kérdeznéd. Szerintem, ahogy érzed, ezt senki nem kerheti számon. Ha jóban voltál a munkatársaiddal, miért ne?
2018. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én bementem felmondani, páran azt se tudták, hogy ki vagyok. :D
2018. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
en egy zsak sz..rt vinnek nekik xd
2018. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jót nevettem pár kommenten. :D

Hát igazából jó hangulat volt alapvetően, de amikor megtudták hogy elmegyek, akkor páran átmentek gunyorosba-piszkálódósba (felettesekről van szó, előtte rendesek voltak), és éreztették hogy úgyse leszek jó az új helyemen. Azóta megenyhültek, túltették magukat, már kedvesek 1 hete. De bennem maradt ez a tüske. És még süssek is nekik...

De van 2 kollégám, ők viszont végig rendesek voltak velem. De kis cég, nem tehetem meg hogy csak nekik viszek.


A dolgot bonyolítja hogy van egy üzemi rész is kb 20 lánnyal. Aranyosak többnyire, de velük annyi kapcsolatom volt kb hogy reggelente köszöntem, meg egyszer megkérdeztem merre találom a szemeteszsákokat.

Ha az irodára vinnék is sütit, nekik is kéne? :/


Hát egyelőre a zsák szxar verziónál járok :D, aztán meglátjuk.:)

2018. febr. 14. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!