Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb diakmunkara:...

Melyik a jobb diakmunkara: kasszas vagy arufeltolto?

Figyelt kérdés

Melyik a “konnyebb” szerintetek? Allitolag ugyanolyan fizetes jar ertuk. Akinek van tapasztalata valamelyikkel, az irjon, varom a valaszokat!

(Tescos diakmunka)


2018. febr. 15. 00:51
 1/8 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Nem tapasztalat, csak gondolat menet


Kasszas. emberekkel foglalkozol, hülye kérdések, megjegyzések, kedvesek, flegmák - mennyire tudod ezeket kezelni?


árufeltöltő - kiadott feladat elvégzése pakolás futkározás ide oda

2018. febr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kasszásnál ha akár csak véletlen rosszul számolsz, vagy kevesebb tételt számolsz, akkor a hiányt levonjak a fizubol ezt is érdemes belekalkulalni.
2018. febr. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam már mind2-ő! Kasszánál és feltöltősként is megkaptam a hülye kérdéseket! Volt olyan, véletlen rossz sorba irányítottam a csávót és üvöltve kiabált felém, hogy nem találja a fodros tésztát! Ilyenek miért élnek, hogyan?
2018. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Árufeltöltö jobb, de amúgy inkább 3. opció
2018. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Én csináltam mindkettőt. (drogériában)

Kasszázás stresszesebb, főleg nap végén, amikor le kell számolni a pénzt, de ha figyelsz, és kétszer is megszámolod a visszajárót, nem lesz gond.

Árufeltöltés szerintem jó, egy tescoban lesz is mit csinálni, nekem annyi bajom volt, hogy sokszor nem volt mit feltölteni a kis üzletekben, és unatkoztam.

2018. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Diákmunkásként többet fizet a kassza

Meg kell tanuld majd a pékáruk kódjait de 900-1200ft órabér nettóba k@rvajoo

2018. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Akarod mondani utolsó, hogy bruttóban. Hétköznap és hétvégén másképp számítják, plusz a nap időszaka is két részre van bontva. Így az sem mindegy a nap melyik szakaszában vagy beosztva. Nekem hétköznap 860 Ft/h volt a BRUTTÓM! Ebből a végére lejön az SZJA (diákoknak kevesebb) a szövetkezeti járulék (ez általában nem sok, de szerintem diákszövetkezettől függ mennyi) plusz az esetleges hiány. Így már nem is annyira nagy összeg a végére. Átlagban 60-70 ezret megtudtam vele keresni havonta, a maximum az 90 ezer volt.

De vedd számításba, hogy Tesco. Nálunk nagy volt a forgalom, volt hogy a 6 órás műszakomban inni nem volt időm. Na meg az emberek.. kisregényt lehetne írni az idiótaságaikról meg amit a kasszásoknak el kell tűrni.

Összegezve és másfél éves tapasztalattal mentem volna inkább árufeltöltőnek.

2018. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sparban az árufeltöltõ a jobb. Egyértelmūen. Csupán azért, mert amikor azt látom, hogy kasszásként hét órája már ki sem szálltam, se inni, de pisilni nem voltam, árufeltöltõként pedig 3-at unatkozom, ötöt ha dolgozom.
2021. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!